نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشگاه فرهنگیان مشهد::هدف دانشگاه تربیت معلم دانا و دانشمند است

رئیس دانشگاه فرهنگیان مشهد گفت: وظیفه این دانشگاه تربیت معلمانی دانا و دانشمند است تا بتوانند حیات طیبه را به دانش‌آموزان بیاموزند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، صفدر مختارزاده در مراسم افتتاحیه اردوی معرفتی فرهنگی «حیات طیبه» که با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در تالار ابن هیثم پردیس شهید بهشتی برگزارشد گفت: در سند تحول بنیادین کشور حیات طیبه برای دانش‌آموزان تعریف شده است و رکن و محور اصلی آن معلمان هستند.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان وظیفه دارد دانشجو معلمانی عالم، دانا و دانشمند تربیت کند تا بتوانند با مهارت علم را به دانش‌آموزان منتقل کنند.

مختارزاده خاطرنشان کرد: هدف تعلیم و تربیت در نظام جمهوری اسلامی ایران درونی کردن ارزش‌های دینی و اخلاقی در افراد است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان مشهد در ادامه گفت: هدف ما از برگزاری این اردو این است که دانشجو معلمان از این تجربه‌ها در زمان تدریس خود استفاده کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های این اردوی معرفتی فرهنگی اظهارکرد: نشست بررسی شایستگی‌های معلمی در سند تحول بنیادین، جایگاه و ویژگی‌های معلم در قرآن کریم، نشست اصولی و روش‌های ارتباطی کار فرهنگی با کودک و نوجوان، نشست بررسی جریان شناسی وهابیت و فرقه‌های فرهنگی از جمله برنامه‌های آموزشی این اردو است.

مختارزاده گفت: کرسی آزاد اندیشی «آسیب شناسی شیوه‌های ترویج حجاب بعد از انقلاب اسلامی»، نشست علمی رخنه‌های فرهنگی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، نشست بررسی جایگاه علمی و معنوی امام رضا(ع) و نشست بررسی تعارضات فمنیسم با سبک زندگی زن مسلمان از دیگر برنامه‌های فرهنگی این اردو است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم