نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشگاه اثیرالدین ابهری: دولت به وضعیت دانشگاه‎های غیرانتفاعی توجه کند

رئیس دانشگاه غیرانتفاعی اثیرالدین ابهری گفت: سفر هیئت دولت به استان فرصت مناسبی بود تا از نزدیک به مسایل دانشگاه‎های غیرانتفاعی مراکز استان‎ها مورد بررسی قرار گیرد.

“جعفر عابدینی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: خواسته‎های اقشار مختلف به ویژه دانشگاهیان در سفر هیئت دولت مورد بررسی بنیادین قرار گرفته و طرح خواسته‎ها و پیگیری مسایل در حد شعار باقی نماند.

وی افزود: دید محافظه‎کارانه در بررسی مسایل باعث می‌شود تا مشکلات در حد رفع مسایل روزمره حل شود و برای رفع مشکلات در بلندمدت برنامه‌ریزی خاصی صورت نگیرد.

عابدینی تصریح کرد: توجه به نظرات نخبگان واقعی که ایده و طرح‎های متعالی دارند و فراهم آوردن عرصه برای طرح آن‎ها با تضارب آرای سازنده می‎توان اقدام موثری برای تدوین برنامه‎‌های سازنده انجام داد.

رئیس دانشگاه اثیرالدین ابهری تاکید کرد: دولت تدبیر و امید با رویکرد خوبی که در حل مسایل پیش گرفته تا حدی موفق عمل کرده است، ولی باید توجه به مسایل دانشگاه‎های غیرانتفاعی که از سال‎های گذشته و با هدف رفع معضل دانشجوهای مازاد که متقاضی ورود به دانشگاه‎های دولتی بودند به همکاری دولت آمدند مورد توجه قرار گیرد، زیرا با کاهش تعداد دانشجو این واحدها با مسایلی از جمله پرداخت اقساط هزینه احداث واحد روبه‌رو شده‌اند که دولت حمایتی در این حوزه ندارد.

عابدینی خاطرنشان کرد: توجه به ظرفیت هر استان در احداث دانشگاه‎های غیرانتفاعی باید مورد توجه قرار گیرد تا با تمرکز در برخی از مراکز استانی حق سایر مناطق در این حوزه تضییع نشود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم