نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق(ع):تلاش استکبار، کوچک جلوه دادن اتحاد مردم ایران است

رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق (ع)، با تقدیر از شرکت باشکوه مردم زابل در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: آفرین برشما که پیام حمایت از ولایت فقیه و نظام ارزشمند جمهوری اسلامی را به بهترین وجه ممکن به دنیا اعلام کردید و آفرین بر عالمان سیستان و بزرگانش که این چنین فرهنگ باشکوهی را در منطقه ترسیم کردند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی»‌ خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام سعدی ادامه داد: امروز دنیای غرب به سرکردگی آمریکا از یک استاندارد دو گانه پیروی می‌کند.

وی ادامه داد: با یک دست، به اصطلاح از حقوق بشر دفاع می‌کنند و دست دیگرشان به خون بیگناهان آلوده است.

وی اضافه کرد: استکبار با دروغگویی و جنایت از قدرتهای استبدادی علیه مردمان بیگناه حمایت می‌کند و خودش را مدافع حقوق بشر می‌خواند، این چه حقوق بشریست که اصلاً پایبند به انسانیت نیست.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به خروش حضرت امام خمینی (ره) در سال ۴۲ و حمایت استکبار از رژیم منفور شاهنشاهی، گفت: استکبار حمایت و پیروی ملت بزرگ ایران از رهبر عالیقدرش را دید ولی با این حال امام را تبعید کرد، مکر شیطان در مقابل قدرت الهی هیچ است و دیدیم که چگونه به خاک ذلت کشیده شدند و قدرت تا دندان مسلح شاه خبیث نتوانست در مقابل حمایت مردم از امام امت دوام بیاورد و کاری از پیش ببرد.

وی تاکید کرد: تلاش استکبار، کوچک جلوه دادن اتحاد و عزم بلند مردم ایران است.

حجت الاسلام سعدی با اشاره به ترورهای بی رحمانه استکبار در ایران، افزود: ما ۱۷ هزار شهید ترور داریم که بوسیله این دژخیمان ازخدا بیخبر به شهادت رسیدند.

وی بابیان اینکه امروز امپریالیسم رسانه‌ای غرب به اسلام، اسلام ترور می گوید تصریح کرد: شما تروریستها را پناه داده‌اید و بی شرمانه از آنها حمایت می کنید و دلارهای کنگره را برای تزریق به آنها صرف می کنید تا افراد بیگناه را بکشند، آنوقت دین اسلام که قربانی ترور شده را این گونه خطاب می کنید؟

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس مردم با پیروی از فرامین امام (ره) جنگ را اداره کردند و در نهایت این عزم و اراده پولادین مردم ایران منجر به پیروزی آنان شد.

وی با بیان این مطلب که تحقیر، تهدید و تحریم، ملت ایران را از دست یابی به اهدافش باز نمی دارد، گفت: این زبانی نیست که با این ملت متمدن و تاریخی بخواهید سخن بگویید، اینان مردمی بزرگند و هیچ گاه زیر بار ذلت نخواهند رفت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم