نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق(ع):تلاش استکبار، کوچک جلوه دادن اتحاد مردم ایران است

رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق (ع)، با تقدیر از شرکت باشکوه مردم زابل در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: آفرین برشما که پیام حمایت از ولایت فقیه و نظام ارزشمند جمهوری اسلامی را به بهترین وجه ممکن به دنیا اعلام کردید و آفرین بر عالمان سیستان و بزرگانش که این چنین فرهنگ باشکوهی را در منطقه ترسیم کردند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی»‌ خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام سعدی ادامه داد: امروز دنیای غرب به سرکردگی آمریکا از یک استاندارد دو گانه پیروی می‌کند.

وی ادامه داد: با یک دست، به اصطلاح از حقوق بشر دفاع می‌کنند و دست دیگرشان به خون بیگناهان آلوده است.

وی اضافه کرد: استکبار با دروغگویی و جنایت از قدرتهای استبدادی علیه مردمان بیگناه حمایت می‌کند و خودش را مدافع حقوق بشر می‌خواند، این چه حقوق بشریست که اصلاً پایبند به انسانیت نیست.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به خروش حضرت امام خمینی (ره) در سال ۴۲ و حمایت استکبار از رژیم منفور شاهنشاهی، گفت: استکبار حمایت و پیروی ملت بزرگ ایران از رهبر عالیقدرش را دید ولی با این حال امام را تبعید کرد، مکر شیطان در مقابل قدرت الهی هیچ است و دیدیم که چگونه به خاک ذلت کشیده شدند و قدرت تا دندان مسلح شاه خبیث نتوانست در مقابل حمایت مردم از امام امت دوام بیاورد و کاری از پیش ببرد.

وی تاکید کرد: تلاش استکبار، کوچک جلوه دادن اتحاد و عزم بلند مردم ایران است.

حجت الاسلام سعدی با اشاره به ترورهای بی رحمانه استکبار در ایران، افزود: ما ۱۷ هزار شهید ترور داریم که بوسیله این دژخیمان ازخدا بیخبر به شهادت رسیدند.

وی بابیان اینکه امروز امپریالیسم رسانه‌ای غرب به اسلام، اسلام ترور می گوید تصریح کرد: شما تروریستها را پناه داده‌اید و بی شرمانه از آنها حمایت می کنید و دلارهای کنگره را برای تزریق به آنها صرف می کنید تا افراد بیگناه را بکشند، آنوقت دین اسلام که قربانی ترور شده را این گونه خطاب می کنید؟

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس مردم با پیروی از فرامین امام (ره) جنگ را اداره کردند و در نهایت این عزم و اراده پولادین مردم ایران منجر به پیروزی آنان شد.

وی با بیان این مطلب که تحقیر، تهدید و تحریم، ملت ایران را از دست یابی به اهدافش باز نمی دارد، گفت: این زبانی نیست که با این ملت متمدن و تاریخی بخواهید سخن بگویید، اینان مردمی بزرگند و هیچ گاه زیر بار ذلت نخواهند رفت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم