نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رؤسای دانشگاه‌های آزاد سهم ۱۲ درصدی درآمد غیرشهریه‌ای را جدی بگیرند

نماینده تام‎الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در استان‎های لرستان، همدان و مرکزی گفت: رؤسای واحد‌ دانشگاه آزاد اسلامی باید سهم ۱۲ درصدی درآمد غیرشهریه‌ای را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، دکترعلی‎محمد رنجبر نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در استان‎های لرستان، همدان و مرکزی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد بازدید کرد.

در این بازدید دکتر علی‎محمد رنجبر در جریان احداث ساختمان‎های کلینیک دندانپزشکی، کلینیک بیماری‎های خاص، پژوهشکده اساتید، دانشکده دندانپزشکی، خوابگاه شماره ۲ و محوطه‎سازی که قرار است شهریور امسال به بهره‎برداری برسد قرار گرفت.

نماینده تام‎الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در استان‎های لرستان، همدان و مرکزی در بازدید از پروژه‌های جدید اظهار کرد: امروز دانشگاه آزاد بروجرد پیشتاز همه دانشگاه‎های استان‎های همدان، مرکزی و لرستان است.

سپس رنجبر طی سخنانی در جمع هیات رئیسه واحد بروجرد، این واحد را دانشگاهی با عظمت توصیف کرد و افزود: امروز از پیشرفت‎های صورت گرفته در این واحد خوشحال شدم و امیدوارم پیشرفت‎های آن بیشتر شود که باید از زحمات رئیس واحد نیز تشکر کرد.

وی سپس به درآمدزایی خارج از شهریه‌های دانشجویی اشاره کرد و گفت: با تولید ثروت از طرح‎های تحقیقاتی و دانش‌بنیان می‌توان به درآمدزایی خارج از شهریه‌ دانشجویی دست یافت و رؤسای واحد‌ها باید سهم ۱۲ درصدی درآمد غیرشهریه‌ای را جدی بگیرند و راهکارهای بهره‌وری و درآمدزایی غیر از شهریه را در دستور کار خود قرار دهند.

رنجبر در بخش دیگری از سخنانش خواستار توسعه رشته‎های کاربردی متناسب با بازار کار شد و با توجه به تجمیع واحد علوم و تحقیقات با واحد دانشگاهی از مسئولین واحد خواست رشته‎های مشترک در این واحد‌ها را به دو گرایش مختلف تغییر دهند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم