نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رؤسای دانشگاه‌های آزاد سهم ۱۲ درصدی درآمد غیرشهریه‌ای را جدی بگیرند

نماینده تام‎الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در استان‎های لرستان، همدان و مرکزی گفت: رؤسای واحد‌ دانشگاه آزاد اسلامی باید سهم ۱۲ درصدی درآمد غیرشهریه‌ای را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، دکترعلی‎محمد رنجبر نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در استان‎های لرستان، همدان و مرکزی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد بازدید کرد.

در این بازدید دکتر علی‎محمد رنجبر در جریان احداث ساختمان‎های کلینیک دندانپزشکی، کلینیک بیماری‎های خاص، پژوهشکده اساتید، دانشکده دندانپزشکی، خوابگاه شماره ۲ و محوطه‎سازی که قرار است شهریور امسال به بهره‎برداری برسد قرار گرفت.

نماینده تام‎الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در استان‎های لرستان، همدان و مرکزی در بازدید از پروژه‌های جدید اظهار کرد: امروز دانشگاه آزاد بروجرد پیشتاز همه دانشگاه‎های استان‎های همدان، مرکزی و لرستان است.

سپس رنجبر طی سخنانی در جمع هیات رئیسه واحد بروجرد، این واحد را دانشگاهی با عظمت توصیف کرد و افزود: امروز از پیشرفت‎های صورت گرفته در این واحد خوشحال شدم و امیدوارم پیشرفت‎های آن بیشتر شود که باید از زحمات رئیس واحد نیز تشکر کرد.

وی سپس به درآمدزایی خارج از شهریه‌های دانشجویی اشاره کرد و گفت: با تولید ثروت از طرح‎های تحقیقاتی و دانش‌بنیان می‌توان به درآمدزایی خارج از شهریه‌ دانشجویی دست یافت و رؤسای واحد‌ها باید سهم ۱۲ درصدی درآمد غیرشهریه‌ای را جدی بگیرند و راهکارهای بهره‌وری و درآمدزایی غیر از شهریه را در دستور کار خود قرار دهند.

رنجبر در بخش دیگری از سخنانش خواستار توسعه رشته‎های کاربردی متناسب با بازار کار شد و با توجه به تجمیع واحد علوم و تحقیقات با واحد دانشگاهی از مسئولین واحد خواست رشته‎های مشترک در این واحد‌ها را به دو گرایش مختلف تغییر دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم