نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دیدگاه وزارت علوم، تخصیص بودجه بر اساس سرانه دانشجویی است

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، گفت: در بحث بودجه نگاه ما رفتن به سوی بودجه ریزی بر اساس سرانه دانشجویی است که خوشبختانه مجلس شورای اسلامی نیز به این امر علاقه مند است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکترامید در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید برنامه، بودجه و تشکیلات این وزارتخانه ضمن قدردانی از زحمات ۳۵ ساله مهندس بهرامی در حوزه برنامه، بودجه تشکیلات وزارت علوم، اظهارکرد: در حوزه بودجه و تشکیلات نگاه ما به مسائل با توجه به ظرفیت‌هایی که هیئت امنا به دانشگاه‌ها داده است باید نگاهی نظارتی باشد.

وی گفت: دربحث تشکیلات هم بنای وزارتخانه بر کوچک سازی است و متاسفانه در سال‌های اخیر در حوزه مدیریتی، دانشگاه‌ها و ستاد بسیار گسترده شده‌اند و هزینه زیادی صرف تامین منابع انسانی می شود، لذا در خصوص بهبود این وضعیت تصمیم بر استفاده از سیستم‌های مجازی است تا هم هزینه‌ها را پایین آورده و هم به کارها سرعت بخشیم.

گفتنی است در ادامه این مراسم مهندس فرهاد بهرامی مدیرکل سابق برنامه ریزی، بودجه و تشکیلات وزارت علوم از وضعیت بودجه این وزارتخانه و اقدامات انجام گرفته در زمان تصدی این مسئولیت توسط وی گزارشی ارائه داد و سپس خانم دکتر پور رستمی سرپرست اداره کل برنامه ریزی، بودجه و تشکیلات برنامه‌های خود را تشریح کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم