نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دیدگاه وزارت علوم، تخصیص بودجه بر اساس سرانه دانشجویی است

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، گفت: در بحث بودجه نگاه ما رفتن به سوی بودجه ریزی بر اساس سرانه دانشجویی است که خوشبختانه مجلس شورای اسلامی نیز به این امر علاقه مند است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکترامید در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید برنامه، بودجه و تشکیلات این وزارتخانه ضمن قدردانی از زحمات ۳۵ ساله مهندس بهرامی در حوزه برنامه، بودجه تشکیلات وزارت علوم، اظهارکرد: در حوزه بودجه و تشکیلات نگاه ما به مسائل با توجه به ظرفیت‌هایی که هیئت امنا به دانشگاه‌ها داده است باید نگاهی نظارتی باشد.

وی گفت: دربحث تشکیلات هم بنای وزارتخانه بر کوچک سازی است و متاسفانه در سال‌های اخیر در حوزه مدیریتی، دانشگاه‌ها و ستاد بسیار گسترده شده‌اند و هزینه زیادی صرف تامین منابع انسانی می شود، لذا در خصوص بهبود این وضعیت تصمیم بر استفاده از سیستم‌های مجازی است تا هم هزینه‌ها را پایین آورده و هم به کارها سرعت بخشیم.

گفتنی است در ادامه این مراسم مهندس فرهاد بهرامی مدیرکل سابق برنامه ریزی، بودجه و تشکیلات وزارت علوم از وضعیت بودجه این وزارتخانه و اقدامات انجام گرفته در زمان تصدی این مسئولیت توسط وی گزارشی ارائه داد و سپس خانم دکتر پور رستمی سرپرست اداره کل برنامه ریزی، بودجه و تشکیلات برنامه‌های خود را تشریح کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم