نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دیدار وزیر علوم با وزیر ارتباطات علمی و تکنولوژی آذربایجان

وزیر علوم با وزیر ارتباطات علمی و تکنولوژی آذربایجان دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی عباس‌اف در این دیدار که در حاشیه اجلاس وزرای علوم کشورهای جنبش غیرمتعهد در محل وزارت علوم برگزار شد،ضمن تبریک به فرهادی برای انتخاب به عنوان وزیر علوم گفت: تشکر می‌کنم که در این اجلاس دعوت شده‌ام. این دومین بار است که در این ساختمان حضور پیدا می‌کنم.

وزیر ارتباطات علمی و تکنولوژی آذربایجان با تاکید بر اینکه روابط بین دانشگاه‌ها و همکاری در زمینه پارک‌های فناوری برای این کشور از اهمیت زیادی برخوردار است، افزود: امیدواریم روابط در این دو زمینه گسترش پیدا کند.

علی‌عباس‌اف در ادامه به دستاوردهای ایران در زمینه علم و فناوری اشاره کرد و گفت: ما شاهد دستاوردهای ایران در کامیستیج هستیم و همچنین ارزشی که کشورهای عضو جنبش عدم تعهد برای علم قائل هستند را مثبت تلقی می‌کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: نکته مهم این است که جریان‌های کمک‌های علمی از غرب به شرق، تمام شده و همکاری‌های جنوب – جنوب افزایش پیدا کرده است.

دکتر فرهادی نیز دزراین دیدار با ابراز امیدواری نسبت دستاوردهای مثبت این اجلاس اظهار کرد: کشور ایران در زمینه فعالیت‌های علمی و فناوری، دستاوردهای خوبی داشته است که از وزیر ارتباطات علمی و تکنولوژی آذربایجان دعوت می‌کنم از این دستاوردها بازدید کند.

وی با بیان اینکه امیدوارم این اجلاس بتواند دستاوردهای خوبی در زمینه همکاری‌های علمی، توسعه علم و فناوری داشته باشد، افزود: کشور ایران آماده توسعه همکاری در زمینه پیشرفت علم و فناوری است. خوشبختانه بین دانشگاه تبریز و دانشگاه‌های آذربایجان همکاری‌های خوبی وجود دارد که امیدواریم این همکاری‌ها در زمینه آموزشی، تبادل استاد و دانشجو و… افزایش پیدا کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم