www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها، اصول اسلامی را احیا کنند

مدیر دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های کشور گفت: دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها باید اصول اسلامی را چنان احیا کنند که تاثیر مطلوب آن برای همگان محسوس باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کردستان، حجت‌الاسلام اسماعیل پوررضا در مراسم افتتاحیه نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور کردستان اظهار کرد: دشمنان اسلام همواره تلاش کرده اند تا با توطئه های خود اتحاد مسلمانان را هدف قرار داده و به دنبال بیگانه کردن مسلمین با اعتقادات خود هستند.

وی افزود: دشمنان با هدف قرار دادن دانشگاهیان و استادان دانشگاه به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.

مدیر دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور عنوان کرد: توطئه های دشمنان بیشتر متوجه خدشه دار کردن اسلام از طریق وسیله قرار دادن دانشگاهیان است. وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ فرقه و مذهب در ایران وجود دارند که به صورت مسالمت آمیز و در کمال اتحاد در کشور زندگی می کنند.

حجت الاسلام پوررضا با اشاره به اینکه کشورهای غربی بر دین زدایی در ایران تلاش می کنند، ذکر کرد: دشمنان اسلام گروه هایی را برای از بین بردن اسلام تربیت کرده اند که بیشترین فشار را بر اذهان دانشگاهیان وارد می کنند و همین مسئله ضرورت راه اندازی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه را ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه بحران هویت خطرناکترین بحران برای اسلام است، ادامه داد: غربی ها هویت ایران و اسلام را از سال ها پیش نشانه گرفته اند بنابراین استادان دانشگاه باید رسالت خود را به درستی انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها باید اصالت های اسلام را چنان احیا کنند که تاثیر مطلوب آن محسوس باشد.

مدیر دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور در پایان یادآور شد: نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها باید همیشه به روی همه کسانی که دلسوز ایران و اسلام هستند، باز باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان کردستان با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی، دینی و مذهبی استان در راستای تقویت مباحث فرهنگی و جلب مشارکت‌های دانشجویان و اساتید در برنامه‌های فرهنگی و هویت‌بخش تلاش نماید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم