نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها، اصول اسلامی را احیا کنند

مدیر دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های کشور گفت: دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها باید اصول اسلامی را چنان احیا کنند که تاثیر مطلوب آن برای همگان محسوس باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کردستان، حجت‌الاسلام اسماعیل پوررضا در مراسم افتتاحیه نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور کردستان اظهار کرد: دشمنان اسلام همواره تلاش کرده اند تا با توطئه های خود اتحاد مسلمانان را هدف قرار داده و به دنبال بیگانه کردن مسلمین با اعتقادات خود هستند.

وی افزود: دشمنان با هدف قرار دادن دانشگاهیان و استادان دانشگاه به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.

مدیر دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور عنوان کرد: توطئه های دشمنان بیشتر متوجه خدشه دار کردن اسلام از طریق وسیله قرار دادن دانشگاهیان است. وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ فرقه و مذهب در ایران وجود دارند که به صورت مسالمت آمیز و در کمال اتحاد در کشور زندگی می کنند.

حجت الاسلام پوررضا با اشاره به اینکه کشورهای غربی بر دین زدایی در ایران تلاش می کنند، ذکر کرد: دشمنان اسلام گروه هایی را برای از بین بردن اسلام تربیت کرده اند که بیشترین فشار را بر اذهان دانشگاهیان وارد می کنند و همین مسئله ضرورت راه اندازی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه را ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه بحران هویت خطرناکترین بحران برای اسلام است، ادامه داد: غربی ها هویت ایران و اسلام را از سال ها پیش نشانه گرفته اند بنابراین استادان دانشگاه باید رسالت خود را به درستی انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها باید اصالت های اسلام را چنان احیا کنند که تاثیر مطلوب آن محسوس باشد.

مدیر دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور در پایان یادآور شد: نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها باید همیشه به روی همه کسانی که دلسوز ایران و اسلام هستند، باز باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان کردستان با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی، دینی و مذهبی استان در راستای تقویت مباحث فرهنگی و جلب مشارکت‌های دانشجویان و اساتید در برنامه‌های فرهنگی و هویت‌بخش تلاش نماید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم