نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دعوت رییس دانشگاه آزاد از اساتید برای ارائه طرح‌های نو اندیشانه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جامعه ما ۱۰ میلیون فرهیخته دارد، چنین جامعه ای زبان تحکم را نمی پسندد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده، در جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیرامون مصوبه بررسی شاخص های دوره های آموزشی کوتاه مدت فرهنگی هنری و اجتماعی بصورت مجازی و حضوری مطالبی را بیان کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه جایی نیست که فقط مدرک صادر کند، تصریح کرد: ما در دانشگاه آزاد یک رسالت فرهنگی داریم، در دانشگاه تنها بحث مدرک مطرح نیست و مسائل فرهنگی باید مورد توجه و اهمیت ویژه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: هدف دانشگاه آزاد اسلامی این است که یک توسعه فرهنگی در حوزه مسائل مهمی که در جامعه پرجاذبه است صورت بگیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه اگر حرف نو و آزاد اندیشانه توام با چاشنی شجاعت در جامعه وجود داشته باشد مردم آن را می پذیرند، گفت: در حال حاضر ۱۰ میلیون فارغ التحصیل در کشور وجود دارد که نشان می دهد چنین جامعه ای پرسشگر است و با روش های کهنه و زبان تحکمی نمی شود با آن ارتباط برقرار کرد.

دکتر میرزاده افزود: این جامعه پرسشگریک سری مطالبات فرهنگی، فکری و سیاسی دارد که باید به آنها به نحو درستی پاسخ داده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: اگر ما بتوانیم مردممان را با قلب و زبان لین و نرم با معارف دینی و ارزش های اخلاقی آشنا کنیم و طرح های نو اندیشانه ارائه دهیم مطمئنا جذب خواهند شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نارضایتی مقام معظم رهبری از وضع فرهنگی کشور، گفت: معنای این سخن این است که باید روش ها و منش های قبلی را تغییر دهیم و در آنها تجدید نطر کنیم.

وی در ادامه گفت: یادمان باشد مردم ایران بسیار سخت پسندند حرف های تکراری برایشان جاذبه ندارد اما آنهایی که باهوش باشند و طرح های نو داشته باشند می توانند موفق باشند و مردم هم استقبال می کنند.

میرزاده ضمن دعوت از اساتید برای ارائه طرح های نو اندیشانه تصریح کرد: دانشگاه آزاد حاضر است کلاس های فرهنگی و معرفتی و اخلاق اسلامی را بصورت زنده و سراسری در تمامی دانشگاههای آزاد سراسر ایران اجرا کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم