نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دعوت دانشگاه صنعتی شریف از جامعه دانشگاهی جهت شرکت در راهپیمایی۲۲بهمن

دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه‌ای جامعه دانشگاهی کشور، اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاهی را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شریف،متن بیانیه دانشگاه صنعتی شریف به شرح زیر است: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا کنون دستاوردهای علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بسیاری را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است. اما به جرات می‌توان گفت که بزرگترین این دستاوردها پیشرفت و توسعه علم و فناوری در کشور عزیزمان ایران می باشد که در سایه استقلال جمهوری اسلامی ایران به دست آمد.استقلالی که به دانشمندان عزیز و توانمند میهن ما اجازه داد تا فارغ از فشارهای خارجی به تحقیق و پژوهش بپردازند و استعدادهای خود را در زمینه های مختلف علمی و فناوری شکوفا کنند. پیشرفتی که پیش از انقلاب اسلامی به شدت توسط استعمارگران جلوگیری می‌شد.

انقلاب اسلامی ایران در سایه وحدت کلمه تمام مردم کشور، رهبری حکیمانه پیر و معمار انقلاب و استعانت و توکل بر خداوند مهربان بدست آمد و توانسته است تا قله های علم و فناوری را در جهان فتح نماید. بدون شک، علم و دانش بهترین محور وحدت در کشور است چرا که علم و دانش موضوعی ملی است که فارغ از نگاه‌های جناحی و سیاسی می‌تواند وحدت کلمه و هویت ملی را در کشور تقویت نماید.

دانشگاه صنعتی شریف بعنوان طلایه دار علم و فناوری ایران اسلامی، ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی را به تمام مردم ایران زمین و دوستداران انقلاب اسلامی در سرتاسر پهنه عالم، تبریک عرض نموده و ملت شریف ایران و بویژه جامعه دانشگاهی کشور، اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاهی را دعوت می نماید تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد و یکپارچگی خود را به جهانیان ثابت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم