نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دعوت دانشگاه صنعتی شریف از جامعه دانشگاهی جهت شرکت در راهپیمایی۲۲بهمن

دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه‌ای جامعه دانشگاهی کشور، اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاهی را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شریف،متن بیانیه دانشگاه صنعتی شریف به شرح زیر است: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا کنون دستاوردهای علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بسیاری را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است. اما به جرات می‌توان گفت که بزرگترین این دستاوردها پیشرفت و توسعه علم و فناوری در کشور عزیزمان ایران می باشد که در سایه استقلال جمهوری اسلامی ایران به دست آمد.استقلالی که به دانشمندان عزیز و توانمند میهن ما اجازه داد تا فارغ از فشارهای خارجی به تحقیق و پژوهش بپردازند و استعدادهای خود را در زمینه های مختلف علمی و فناوری شکوفا کنند. پیشرفتی که پیش از انقلاب اسلامی به شدت توسط استعمارگران جلوگیری می‌شد.

انقلاب اسلامی ایران در سایه وحدت کلمه تمام مردم کشور، رهبری حکیمانه پیر و معمار انقلاب و استعانت و توکل بر خداوند مهربان بدست آمد و توانسته است تا قله های علم و فناوری را در جهان فتح نماید. بدون شک، علم و دانش بهترین محور وحدت در کشور است چرا که علم و دانش موضوعی ملی است که فارغ از نگاه‌های جناحی و سیاسی می‌تواند وحدت کلمه و هویت ملی را در کشور تقویت نماید.

دانشگاه صنعتی شریف بعنوان طلایه دار علم و فناوری ایران اسلامی، ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی را به تمام مردم ایران زمین و دوستداران انقلاب اسلامی در سرتاسر پهنه عالم، تبریک عرض نموده و ملت شریف ایران و بویژه جامعه دانشگاهی کشور، اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاهی را دعوت می نماید تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد و یکپارچگی خود را به جهانیان ثابت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم