نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دریافت کارت آزمون استخدام در سازمان ثبت

کارت شرکت در آزمون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور روزهای چهارشنبه ۲۶ و پنجشنبه ۲۷ شهریورماه برروی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آزمون سازمان ثبت اسناد و املاک در روز جمعه ۲۸ شهریور در تعدادی از مراکز استان‌ها، با توجه به تعداد متقاضیان شرکت کننده در آزمون برگزار خواهد شد که اطلاعات لازم یک هفته قبل (در تاریخ بیستم شهریور ۹۳) از طریق سایت اطلاع‌رسانی شده است. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نیست و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می­گردد.

به گزارش ایسنا، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی، از محل مجوز استخدامی برنامه پنجم توسعه، مجوز شماره ۲۲۵/۹۳/۱۷۵۵ تاریخ ۱۳۹۳/۲/۱۴ معاون سرمایه انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی احراز توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه و طی مراحل گزینش، به صورت پیمانی استخدام می‌کند.

متقاضیان برای ثبت نام تا پایان روز سه‌شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۳ فرصت داشتند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس http://www.sanjesh.org برای ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم