نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

درهای دانشگاه امیرکبیر به روی دانش‌آموزان باز می‌شود

همایش آشنایی دانش آموزان با رشته‌های دانشگاهی از ۱۴ تیرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان و جذب نخبگان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر همایش معرفی رشته‌های دانشگاهی از روز شنبه ۱۴ تیرماه در این دانشگاه آغاز و تا روز چهارشنبه ۱۸ تیرماه ادامه دارد.

معرفی رشته‌های دانشگاهی توسط اساتید دانشکده‌های مختلف دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور دانشجویان ممتاز رشته‌ها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، معرفی رشته‌های مهندسی معدن و متالوژی، مهندسی نفت و مهندسی صنایع و سیستم‌های مدیریت در روز شنبه ۱۴ تیرماه برگزار می شود.

همچنین معرفی رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی دریا و مهندسی هوا و فضا نیز در روز یکشنبه ۱۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش، رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی نساجی و مهندسی پلیمر و رنگ نیز در روز دوشنبه ۱۶ تیرماه به دانش آموزان معرفی می شود.

رشته‌های مهندسی برق، مهندسی هسته‌ای و فیزیک و مهندسی عمران و محیط و زیست نیز در روز سه شنبه ۱۷ تیرماه به دانش آموزان معرفی خواهد شد.

معرفی رشته‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، ریاضی و علوم کامپیوتر و مهندسی پزشکی نیز در روز چهارشنبه ۱۸ تیرماه برگزار می شود.

لازم به ذکر است، دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این همایش برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس الکترونیکی www.aut.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم