نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

درخواست یک استاد بازنشسته از وزیر علوم در آستانه روز معلم

نماینده اساتید بازنشسته قبل از سال ۸۴ در آستانه روز معلم با اعتراض مجدد نسبت به تفاوت فاحش حقوق دریافتی‌شان با بازنشستگان بعد از سال ۸۴ بر لزوم همسان‌سازی حقوق‌ها تاکید و اظهار کرد: اساتیدی که قبل از سال ۸۴ بازنشسته شده‌اند، تقریبا حدود نصف اساتید بازشسته بعد از سال ۸۴ حقوق دریافت می‌کنند.

امان الله قرایی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: این مسئله یک بی عدالتی کامل است که چندین سال است توسط ما پیگیری می‌شود و به تمام نهادها و ارگان‌ها نامه‌نگاری شده است اما هیچ رسیدگی به این مسئله تا کنون نشده است.

بارها در این باره نامه‌هایی به نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم، شخص دکتر احمدی نژاد، وزارت علوم دولت گذشته،‌ نمایندگان مجلس از جمله آقای حداد عادل، عباسپور و غیره نوشته شده، اما متاسفانه نتیجه‌ای حاصل نشده است.

وی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در این دولت نیز افزود: نامه‌ای خدمت دکتر فرجی دانا وزیر علوم دولت یازدهم نیز ارسال شده ولی تا کنون پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

عضو بازنشسته هیات علمی دانشگاه تربیت معلم با بیان اینکه این بی عدالتی برای بازنشستگان قبل از سال ۸۴ شامل ۷۴۷۴ نفر می‌شود، گفت: به عنوان نمونه یک استاد پایه ۲۰ استادی که قبل از سال ۸۴ بازنشسته شده از به یک مربی فوق لیسانس که سال ۸۷ بازنشسته شده است، حدود یک میلیون تومان کمتر حقوق دریافت می‌کند.

قرایی مقدم اظهار کرد:‌ یک استاد بازنشسته در حال حاضر حدود پنج میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند اما حقوق استادهای بازنشسته قبل از سال ۸۴ حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. متاسفانه این اختلاف فاحش پرداختی در مورد پاداش پایان خدمت نیز وجود دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم