نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

درخواست جابجایی داوطلبان ارشد و دکتری همچنان پذیرفته می‌شود

دکتر علوی فاضل گفت: داوطلبان پذیرفته شده مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در صورت تمایل می توانند درخواست جابجایی خود را در سایت www.azmoon.net ثبت کنند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای اعطاء تسهیلات بیشتر برای پذیرفته شدگان ایجاد شده و این امکان را می دهد که متقاضیان ادامه تحصیل در این مقاطع در صورتی که در واحد دور از محل کار یا زندگی خود پذیرفته شده اند بتوانند جابجا شوند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سوال که شرط پذیرش در جابجایی ها چیست، گفت: ملاک موافقت با جابجایی ها کسب حداقل نمره آخرین فرد پذیرفته شده در واحدهای دانشگاهی مورد نظر است، لذا در صورتی که متقاضیان نمره لازم را کسب کرده باشند، امکان جابجایی وجود دارد.

وی تأکید کرد: هر داوطلب می بایست یک رشته/ محل را انتخاب و در سایت ثبت کند. متقاضیان در نظرداشته باشند که این جابجایی شامل واحدهای استان تهران و البرز نمی شود.

علوی فاضل در پایان در مورد زمان اعلام نتیجه درخواست ها گفت: درخواست ها در معاونت سنجش و پذیرش بررسی و در اسرع وقت از طریق سامانه www.azmoon.net اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم