نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

درخشش دانشجوی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرج در دوسالانه بین‌المللی پوستر مکزیک

امیر بایرامی، دانشجوی رشته گرافیک مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در بخش دانشجویی سیزدهمین دوسالانه بین‌المللی پوستر مکزیک مدال طلا و رتبه اول را کسب کرد.

امیر بایرامی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، درباره پوستر ارائه شده در این مسابقه، گفت: ایده به‌کار گرفته شده در این پوستر از مدتی قبل بررسی شده بود که متناسب با فراخوان این مسابقه بود و این مسئله انگیزه‌ای شد تا این ایده را توسعه دهم و بعد از تکمیل کار به دبیرخانه مسابقه ارسال شد.

وی افزود: در این دوسالانه از هنرمندان سراسر جهان درخواست شده بود تا پوسترهای طراحی شده خود را در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، تبلیغاتی و رویدادها، پوسترهای منتشر نشده با موضوع «فکر کنید، بخورید، صرفه جویی کنید، از اقلام چاپی مرتبط با بسته‌های غذایی بکاهید» به این دوسالانه ارسال کنند.

بایرامی خاطرنشان کرد: پوستر ارائه شده در این دوسالانه با موضوع «بحران اسراف غذا در جهان» به دبیرخانه ارسال شد و بعد از داوری به عنوان پوستر برگزیده در بخش دانشجویی با عنوان «فکر کنید، بخورید، صرفه‌جویی کنید» انتخاب شد.

دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج یادآور شد: من در ارائه آثار خود از شخص و یا سبک خاصی پیروی نمی‌کنم بلکه با تفکرات و ایدئولوژی هنری و غیر هنری خود مسیرم را طراحی می‌کنم.

بایرامی در پایان با تأکید بر لزوم به‌کارگیری خلاقیت در گرافیک، گفت: برای ارائه آثار گرافیکی خلاق باید به مطالعه و شناخت جامعه و همچنین زندگی کردن بین اقشار مختلف جامعه پرداخت؛ چرا که این امر به ایده‌پردازی و خلق آثار هنری کمک می‌کند.

گفتنی است مسابقه دوسالانه بین‌المللی پوستر مکزیک در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۴ در شهر مورلیای مکزیک با حضور ۵۰ طراح گرافیک از سراسر دنیا برگزار شد که در این مسابقه بین‌المللی حدود پنج هزار اثر از ۴۲ کشور جهان جمع‌آوری شد و پس از داوری در هر بخش به طور مجزا ۳۰ تن از هنرمندان به عنوان برگزیده معرفی شدند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم