نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانلود نرم افزار مدیریت نوار وظیفه با Ultimate Taskbar Controller

تسک بار یا همان نوار وظیفه ویندوز، از جمله بخش‌هایی است که وجودش در ویندوز بسیار مهم است. این نوار پنجره‌های فعال در سیستم‌عامل را در خود جای می‌دهد، ساعت را به نمایش می‌گذارد، برنامه‌های کاربردی شما را در خود جای می‌دهد، زبان صفحه کلید را به شما نمایش می‌دهد و بسیاری از کارهای دیگر که فقط و فقط با وجود نوار وظیفه قادر به انجام آنها خواهید بود.

نوار وظیفه ویندوز از بخش‌های مختلفی قابل مدیریت است. به عنوان مثال شما می‌توانید نمایش آیکون، میزان بلندی صدا یا اتصال شبکه را در آن فعال یا غیرفعال کنید، آیکون‌های مربوط به برخی نرم‌افزارها را در آن نمایش دهید و … نرم‌افزار رایگان و کوچک Ultimate Taskbar Controller نیز قادر است همین امکانات را به همراه امکانات دیگری در اختیار شما قرار دهد که شاید قبلا قادر به انجام آنها نبوده یا برای انجام دادن آنها به اجرای ترفندهای خاصی نیاز بوده است.

نرم‌افزار فوق به شما این امکان را می‌دهد تا براحتی بین ساعت و آیکون تنظیم صدا مقداری فاصله ایجاد کنید، کلیدهای نوار وظیفه، ساعت و پنجره هشدار را حذف کنید، پنجره‌های مورد نظرتان را به نوار وظیفه منتقل کنید، نوار وظیفه را دوباره‌خوانی کنید و …

عکس مدیریت نوار وظیفه

این نرم‌افزار برای اجرا نیاز به نصب ندارد و حجم آن فقط ۳۲ کیلوبایت است.

لینک های دانلود

حجم : ۶۰ کیلوبایت
رمز: www.3manage.com

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم