نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام نور می تواند راه حلی برای برون رفت از بحران فرهنگی و اقتصادی کشور ارائه دهد

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور می تواند راه حلی برای برون رفت از بحران فرهنگی و اقتصادی کشور ارائه دهد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر نجفی برزگر در هفتمین نشست هم اندیشی ریاست دانشگاه پیام نور کشور با رؤسای مراکز واحدها، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص سال اقتصاد و فرهنگ گفت: رویکرد امسال دانشگاه پیام نور با توجه به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب به صورت شفاف مشخص شد و بسیاری از مشکلاتی که در این خصوص وجود دارد در صورت تلاش مدیران و دانشجویان قابل رفع است .

وی افزود: اگر ما بتوانیم در مجموعه دانشگاه های پیام نور کشور ، معنای واقعی مدیریت جهادی را محقق کنیم ، بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ خواهیم بود.

دکتر نجفی برزگر در ادامه سخنان خود با اشاره به سخنی از امام راحل (ره) مبنی بر اینکه اصلاح جامعه در گروی اصلاح دانشگاه هاست، گفت: دانشجو و استاد دو رکن مهم و موثر جامعه علمی کشور محسوب می شوند که تا حد زیادی می توانند در خصوص اسلامی تر کردن دانشگاه ها موثر باشند .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم