نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام نور میزبان مسابقات قرآنی/ آماده‌شدن سامانه نشریات دانشگاهی پیام‌نور

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور گفت: امسال دانشگاه پیام نور – واحد اصفهان میزبان مسابقات قرآنی است که در اواخر آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

فاطمه رضائی کوخ دان در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این مسابقه با حضور ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر از منتخبین دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شومد.

وی در مورد فرآیند پذیرش منتخبین توضیح داد: هر دانشگاهی به صورت جداگانه مراحل مقدماتی انتخاب شرکت کنندگان را برگزار کرده است و اطلاعات منتخبین هر دانشگاه در سایتی که توسط دانشگاه پیام نور راه اندازی شده وارد شده و آن‌ها در مسابقه نهایی شرکت داده می‌شوند.

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور تاکید کرد: البته فعالیت برخی منتخبین به صورت پژوهشی است که آثار آن‌ها در مسابقه داوری می‌شود و برخی داوطلبان به صورت شفاهی به رقابت می‌پردازند.

کوخ دان در ادامه از آماده شدن سامانه نشریات دانشگاهی دانشگاه پیام نور خبر داد و اظهار کرد: این سامانه شش ماه پیش راه اندازی شده و مراحل آزمایشی خود را به اتمام رسانده است. هم اکنون همه مشکلات آن برطرف شده و آماده استفاده عموم دانشجویان پیام نور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم