نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام نور میزبان مسابقات قرآنی/ آماده‌شدن سامانه نشریات دانشگاهی پیام‌نور

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور گفت: امسال دانشگاه پیام نور – واحد اصفهان میزبان مسابقات قرآنی است که در اواخر آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

فاطمه رضائی کوخ دان در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این مسابقه با حضور ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر از منتخبین دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شومد.

وی در مورد فرآیند پذیرش منتخبین توضیح داد: هر دانشگاهی به صورت جداگانه مراحل مقدماتی انتخاب شرکت کنندگان را برگزار کرده است و اطلاعات منتخبین هر دانشگاه در سایتی که توسط دانشگاه پیام نور راه اندازی شده وارد شده و آن‌ها در مسابقه نهایی شرکت داده می‌شوند.

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور تاکید کرد: البته فعالیت برخی منتخبین به صورت پژوهشی است که آثار آن‌ها در مسابقه داوری می‌شود و برخی داوطلبان به صورت شفاهی به رقابت می‌پردازند.

کوخ دان در ادامه از آماده شدن سامانه نشریات دانشگاهی دانشگاه پیام نور خبر داد و اظهار کرد: این سامانه شش ماه پیش راه اندازی شده و مراحل آزمایشی خود را به اتمام رسانده است. هم اکنون همه مشکلات آن برطرف شده و آماده استفاده عموم دانشجویان پیام نور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم