نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام نور میزبان مسابقات قرآنی/ آماده‌شدن سامانه نشریات دانشگاهی پیام‌نور

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور گفت: امسال دانشگاه پیام نور – واحد اصفهان میزبان مسابقات قرآنی است که در اواخر آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

فاطمه رضائی کوخ دان در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این مسابقه با حضور ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر از منتخبین دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شومد.

وی در مورد فرآیند پذیرش منتخبین توضیح داد: هر دانشگاهی به صورت جداگانه مراحل مقدماتی انتخاب شرکت کنندگان را برگزار کرده است و اطلاعات منتخبین هر دانشگاه در سایتی که توسط دانشگاه پیام نور راه اندازی شده وارد شده و آن‌ها در مسابقه نهایی شرکت داده می‌شوند.

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور تاکید کرد: البته فعالیت برخی منتخبین به صورت پژوهشی است که آثار آن‌ها در مسابقه داوری می‌شود و برخی داوطلبان به صورت شفاهی به رقابت می‌پردازند.

کوخ دان در ادامه از آماده شدن سامانه نشریات دانشگاهی دانشگاه پیام نور خبر داد و اظهار کرد: این سامانه شش ماه پیش راه اندازی شده و مراحل آزمایشی خود را به اتمام رسانده است. هم اکنون همه مشکلات آن برطرف شده و آماده استفاده عموم دانشجویان پیام نور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم