www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام نور میزبان مسابقات قرآنی/ آماده‌شدن سامانه نشریات دانشگاهی پیام‌نور

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور گفت: امسال دانشگاه پیام نور – واحد اصفهان میزبان مسابقات قرآنی است که در اواخر آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

فاطمه رضائی کوخ دان در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این مسابقه با حضور ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر از منتخبین دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شومد.

وی در مورد فرآیند پذیرش منتخبین توضیح داد: هر دانشگاهی به صورت جداگانه مراحل مقدماتی انتخاب شرکت کنندگان را برگزار کرده است و اطلاعات منتخبین هر دانشگاه در سایتی که توسط دانشگاه پیام نور راه اندازی شده وارد شده و آن‌ها در مسابقه نهایی شرکت داده می‌شوند.

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه پیام نور تاکید کرد: البته فعالیت برخی منتخبین به صورت پژوهشی است که آثار آن‌ها در مسابقه داوری می‌شود و برخی داوطلبان به صورت شفاهی به رقابت می‌پردازند.

کوخ دان در ادامه از آماده شدن سامانه نشریات دانشگاهی دانشگاه پیام نور خبر داد و اظهار کرد: این سامانه شش ماه پیش راه اندازی شده و مراحل آزمایشی خود را به اتمام رسانده است. هم اکنون همه مشکلات آن برطرف شده و آماده استفاده عموم دانشجویان پیام نور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم