نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام‌نور سبزوار با کمبود هیئت علمی مواجه است

رئیس دانشگاه پیام نور سبزوار گفت: شهرستان سبزوار با ۲۰ هزار دانشجو و تعداد متعددی دانشگاه، در استان خراسان رضوی قطب دوم علمی به حساب می‌آید.

ابوالقاسم امیراحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، با بیان اینکه ۸۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور سبزوار مشغول به تحصیل هستند، افزود: درحال حاضر در این مرکز ۳۵ رشته گرایش برای دانشجویان وجود دارد.

وی با ابراز تاسف از اینکه حتی یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد هم در این مرکز وجود ندارد، خاطرنشان کرد: درچند ماه اخیر برای مقطع کارشناسی ارشد هفت رشته را از طریق سازمان مرکزی پیگیری و مکاتبه کرده‌ایم؛ که در این بین رشته‌های فیزیک، شیمی، کشاورزی و جغرافیا هم جای دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور سبزوار محدودیت در جذب هیئت علمی را از جمله مشکلات این دانشگاه بیان و خاطرنشان کرد: یکی از دلایل این مشکل اساتیدی هستند که حکم آنها به دانشگاه پیام نور ابلاغ شده است ولی در حال حاضر در شهرهای دیگر مشغول به خدمت هستند.

امیراحمدی با بیان اینکه دانشگاه پیا نور سبزوار در زمینه کارهای عمرانی پیشرفت خوبی را داشته است؛ یادآور شد: این دانشگاه به لحاظ بعد عمرانی در سطح کشور باعث افتخار شهرستان سبزوار می‌باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم