نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام‌نور سبزوار با کمبود هیئت علمی مواجه است

رئیس دانشگاه پیام نور سبزوار گفت: شهرستان سبزوار با ۲۰ هزار دانشجو و تعداد متعددی دانشگاه، در استان خراسان رضوی قطب دوم علمی به حساب می‌آید.

ابوالقاسم امیراحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، با بیان اینکه ۸۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور سبزوار مشغول به تحصیل هستند، افزود: درحال حاضر در این مرکز ۳۵ رشته گرایش برای دانشجویان وجود دارد.

وی با ابراز تاسف از اینکه حتی یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد هم در این مرکز وجود ندارد، خاطرنشان کرد: درچند ماه اخیر برای مقطع کارشناسی ارشد هفت رشته را از طریق سازمان مرکزی پیگیری و مکاتبه کرده‌ایم؛ که در این بین رشته‌های فیزیک، شیمی، کشاورزی و جغرافیا هم جای دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور سبزوار محدودیت در جذب هیئت علمی را از جمله مشکلات این دانشگاه بیان و خاطرنشان کرد: یکی از دلایل این مشکل اساتیدی هستند که حکم آنها به دانشگاه پیام نور ابلاغ شده است ولی در حال حاضر در شهرهای دیگر مشغول به خدمت هستند.

امیراحمدی با بیان اینکه دانشگاه پیا نور سبزوار در زمینه کارهای عمرانی پیشرفت خوبی را داشته است؛ یادآور شد: این دانشگاه به لحاظ بعد عمرانی در سطح کشور باعث افتخار شهرستان سبزوار می‌باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم