www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه پیام‌نور از نظر پژوهشی رتبه هشتم کشوری را دارد

رییس دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه دانشگاه پیام نور از نظر پژوهشی رتبه هشتم کشوری را دارد، گفت:‌ دانشگاه پیام نورهم اکنون ۱۷ و ۵۰۰ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر دارد که با احتساب فارغ‌التحصیلان به ۴۱ هزار نفر می‌رسد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر ابوالفضل فراهانی در بیست و چهارمین گردهمایی مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های کشور، گفت:‌ دانشگاه پیام نور با ۲۵ سال سابقه، ۲۵ درصد جمعیت دانشجویان کل دانشگاه‌های کشور را دارد و دارای ۵۰۰ مرکز فعال در۳۱ استان کشور است، همچنین ۱۴ نمایندگی در خارج از کشور دارد.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه رتبه‌های استادیار به بالا را دارند، اظهارکرد:‌ دانشگاه پیام نور۱۳ هزار و ۹۰۰ عضو هیئت علمی و کارکنان اداری دارد.

وی گفت: هم اکنون ۱۷ هزار و ۵۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر در این دانشگاه تحصیل می‌کنند که با احتساب فارغ التحصیلان به ۴۱ هزار نفر می‌رسند.

فراهانی با تاکید بر اینکه ۱۲۰۰ عنوان کتاب درسی در دانشگاه پیام نور تالیف شده است، گفت: درعرصه ملی این کتب در دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شوند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور توانسته فضایی را فراهم بیاورد تا معلولان، جانبازان و کسانی که نیاز دارند کنار خانواده خود باشند از حق تحصیل محروم نباشند و بتوانند دراین دانشگاه تحصیل کنند.

رییس دانشگاه پیام نور با اشاره به ماموریت‌های اصلی دانشگاه، گفت: موازنه کمیت و کیفیت، ارتقاء هرم هیئت علمی،‌ بازیابی جایگاه واقعی دانشگاه و تجهیز آزمایشگاه‌های دانشگاه از ماموریت‌های اصلی این دانشگاه است.

وی با بیان اینکه جذب اعضای هیئت علمی در این دانشگاه ادامه پیدا خواهد کرد، گفت:‌ اما کسانی جذب خواهند شد که فارغ التحصیل دانشگاه‌های برتر باشند و برای ارتقاء جایگاه کشور تلاش کرده باشند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم