نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه هنر اصفهان به دنبال توسعه ارتباط با کشو‌ر‌های همسایه و مسلمان

رئیس دانشگاه هنر اصفهان تقویت ارتباط با دیگر کشورها ازجمله کشورهای مسلمان و شرکت در همایش های بین المللی را از اولویت های این دانشگاه دانست و بر لزوم ارتباط این دانشگاه با صنعت تأکید کرد.

دکتر فرهنگ مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اولویت دانشگاه در سال تحصیلی جدید را تقویت ارتباطات بین المللی با مراکز بین المللی به خصوص ارتباط با کشو‌ر‌های همسایه و مسلمان و شرکت در نمایشگاه های بین المللی هنری عنوان کرد و افزود: با احداث شرکت های دانش بنیان در دانشگاه ها سعی داریم تا ارتباط هنر با صنعت را افزایش دهیم.

وی رقم کل بودجه دانشگاه هنر اصفهان را ۳۱ میلیارد اعلام کرد و افزود: این بودجه دربخش عمرانی و هزینه های جاری مصرف می شود.

مظفر در ادامه سخنانش گفت: جمعیت کل دانشجویان دانشگاه اصفهان ۳۰۰۰ نفر است که ۱۰درصد آن دانشجویان دکتری، ۶۰درصد کارشناسی و ۳۰ درصد دانشجویان ارشد هستند.

رئیس دانشگاه هنر اصفهان همچنین تعداد اعضای هیئت علمی را ۱۰۰ نفر عنوان کرد و درهمین خصوص ادامه داد: امسال تعدادی اعضای هیئت علمی را جذب کرده ایم که ان شاءالله از نیمسال بعدی مشغول به فعالیت می شوند.

اوبا اشاره به اینکه تمام خوابگاه های دانشگاه خودگردان هستند گفت: هرسال با خوابگاه هایی که در مناقصه سالانه ما برنده می شوند قرارداد بسته و برای امسال قراردادهایمان را بسته ایم و خوابگاه ها تا هفته آینده آماده خواهند شد.

رئیس دانشگاه هنر اصفهان ظرفیت خوابگاه ها را ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: درحالت کلی دوسوم هزینه را دانشگاه تقبل کرده و مابقی را دانشجویان پرداخت می کنند.

مظفر در پایان زمان برگزاری کلاس های دانشگاه هنر اصفهان را ۲۲ شهریورماه اعلام کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم