نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه ملی لبنان دانشجو می پذیرد

بیروت – دانشگاه ملی لبنان از ترم آینده دانشجوی مقطع کارشناسی ادبیات فارسی می پذیرد.
این خبر در جریان دیدار چهارشنبه شب  ‘غضنفر رکن‌آبادی’  سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت با دکتر ‘عدنان سیدحسین’ رئیس جدید دانشگاه لبنان اعلام شد.
رکن آبادی در این دیدار با اشاره به تصویب توافقنامه همکاری های علمی و دانشگاهی بین دو کشور در هیأت وزیران لبنان، چگونگی آغاز روند اجرای آن را مورد بررسی قرار داد.
موضوع تبادل استاد، تدریس زبان فارسی در دانشگاههای لبنان، بورسیه‌های تحصیلی، فرصتهای مطالعاتی و تحقیقات مشترک دانشگاهی از جمله محورهای موافقتنامه همکاری‌های علمی و دانشگاهی ایران و لبنان است.
دکتر عدنان سیدحسین در این دیدار با بیان اهمیت همکاری‌های بین دانشگاهی در جهت ارتقای سطح علمی دانشجویان و اساتید دو کشور، دستور پیگیری مراحل اجرای آنها را صادر کرد.
وی گفت: در همین راستا، از ترم تحصیلی آینده، دانشگاه ملی لبنان، دوره کارشناسی رشته زبان و ادبیات فارسی را دایر و دانشجویان علاقمند به تحصیل در این دوره را پذیرش خواهد کرد.

یک پاسخ به “دانشگاه ملی لبنان دانشجو می پذیرد”

  • سوده توکلی:

    باسلام میخواستم بپرسم دانشگاه های لبنان دررشته های دگر دانشجو نمی پذیرن مثل ریاضی شرایط بورس گرفتن از دانشگاههای لبنان چیه از چه اعتباری برخوردارن معدل دیپلم من۱۸ ایامیتونم بورس بشم البته تو یک دانشگاه فرانسوی؟ممنون

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم