نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه محل تاخت و تاز سیاسی نیست

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه محل تاخت و تاز مسائل سیاسی نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، حجت‌الاسلام ابراهیمی، در نشست خبری هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: باید ساختار فرهنگی دانشگاه از روبنایی به زیربنایی تغییر کند و فرهنگ را از حاشیه البته با تاکید بر مولفه‌های علمی در سطح فرهنگی به متن دانشگاه بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی که امروزه در جامعه مطرح می‌شود بدون رعایت اصول علمی است، افزود: آثار تغییرات فرهنگی به زودی دیده نمی‌شود و نگرش عدالت‌محور به فعالان و فعالیت فرهنگی به دو عنصر اخلاق‌محوری و قانون‌مداری نیاز دارد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه فعالیت دانشجویی باید در مسیر حرکت اعتدالی باشد، گفت: دانشجو باید فرهنگ تشکل محوری را بیاموزد همچنین عنصر امر به معروف و نهی از منکر نیز باید در دانشگاه تقویت شود زیرا سیاست ما بر تذکر لسانی محض نیست و باید بجای برخورد سیاسی و انضباطی، فعالیت فرهنگی شود.

وی افزود: در حال حاضر در حال تقویت بنیان‌های خوابگاهی هستیم زیرا با کمبود جدی در تعداد خوابگاه‌ها به ویژه برای دختران مواجه‌ایم.

ابراهیمی اظهارکرد: با توجه به وجود نیروی انسانی و تعدد زمین ورزشی در دانشگاه انتظار می‌رود که به امر ورزشی نیز توجه شود زیرا ورزش پایه‌های سلامت است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم