نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

دکتر محمد روحی عیسی لو عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اردبیل و معاون هماهنگ کننده دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل با حفظ سمت سرپرستی دانشگاه آزاد واحد مشگین شهر را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اردبیل، محمد روحی عیسی لو معاون هماهنگ کننده دانشگاه های استان اردبیل با حفظ سمت، سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر را بر عهده گرفت و در مراسم معارفه خود تاکید کرد که دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست.

محمد روحی عیسی لو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر در مراسم معارفه خود خطاب به کارکنان گفت : مدیریت هر سازمان بستگی به کارکنان آن واحد دارد، لذا انتظار می رود کارکنان این واحد آموزشی با انجام امورات خود به نحو احسن در رشد، توسعه و پیشرفت این دانشگاه عنایت ویژه ای داشته باشند، چرا که در این صورت می توان با سربلندی این جایگاه آموزشی را حفظ کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه محل بده بستان های سیاسی نیست، تاکید کرد : یکی از مهمترین ایرادات ، عدم توجه به توانایی های داخلی دانشگاه و استفاده از افراد غیر متخصص در این واحد بود که موجب و ظلم به این واحد آموزشی شده است. جایی که خود دانشگاه دارای اعضای هئیت علمی توانمند است، آوردن فردی که با مسائل آکادمیک آشنا نیست،ظلم است.

وی در پایان سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت : این شهرستان بیش از ۶۰۰ شهید تقدیم این انقلاب کرده است که سردارانی همچون بنی هاشم نیز از جمله این ها هستند، لذا ما باید با الگو گرفتن از این شهدا و ادامه راه آنان در جهت توسعه و پیشرفت این شهرستان قدم های ارزشمندی برداریم.

محمد غفاریان رئیس بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با بیان اینکه مسئولان باید روحیه انتقاد پذیری داشته باشند، گفت : از مسئولان انتظار می رود روحیه انتقاد پذیری خود را افزایش دهند، چرا که اگر انتقاداتی صورت نگیرد پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم