نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه فرهنگیان لرستان در مضیقه مالی قرار دارد

رئیس پردیس دختران آیت الله کمالوند دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: دانشگاه فرهنگیان استان در مضیقه مالی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، فروزان ادیب‎فر در مراسم استقبال از دانشجو معلمان ورودی جدید دانشگاه فرهنگیان لرستان که در پردیس علامه طباطبایی این دانشگاه برگزار شد، افزود: دانشگاه فرهنگیان لرستان در مضیقه مالی قرار دارد؛ اما در حال حاضر به دلیل حمایت‎های خوب مسئولان استانی با کمک‎های استانی در حال اداره این دانشگاه هستیم.

وی با بیان اینکه استاندار لرستان به دانشگاه فرهنگیان نگاه ویژه‎ای دارد و تا به حال در مقابل هیچ یک از خواسته‎های دانشگاه پاسخ منفی از وی نشنیده‏‌ایم، اظهار کرد: برخلاف مراکز تربیت معلم استان در گذشته که وضعیت خوبی نداشتند دانشگاه فرهنگیان روبه گسترش است و از جایگاه خوبی هم برخوردار است.

رئیس پردیس آیت الله کمالوند دانشگاه فرهنگیان لرستان به مراحل سخت پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان اشاره و اظهار کرد: دانشجو معلمانی که وارد این دانشگاه شده‎اند باید تلاش کنند که شایسته این جایگاه باشند.

ادیب‎فر با بیان اینکه انتظار داریم که دانشجو و معلمان از بدو ورود خود به دانشگاه فرهنگیان اخلاق معلمی را بشناسند و آن را رعایت کنند، اضافه کرد: هدف دانشگاه فرهنگیان ما تربیت معلمان باسواد، مهربان، با ایمان و پایبند به مسائل اخلاقی و مذهبی، متواضع و به روز است.

وی خاطرنشان کرد: شغل معلمی بالاترین درجه ارزش را در جامعه دارد چرا که معلم طبیب روح جامعه است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم