نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه علوم اسلامی رضوی دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجوی می‌پذیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، دانشگاه علوم اسلامی رضوی از بین طلاب مرد و از میان فارغ‌التحصیلان پسر کلیه مراکز پیش‌دانشگاهی سراسر کشور برای مقطع کارشناسی و از کلیه داوطلبان مرد دارای مدرک کارشناسی یا سطح دوی حوزه در مقطع کارشناسی ارشد و نیز از بین آقایان دارای مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم و طلاب مرد دارنده سطح سه دروس حوزوی یا بالاتر از مدارج علمی حوزه علمیه قم یا خراسان، برای مقطع دکتری تخصصی از طریق آزمون اختصاصی دانشجو می‌‏پذیرد.

رشته‌های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، اقتصاد و جامعه‌شناسی برای مقطع کارشناسی ر این دانشگاه ارائه می‌شود.

همچنین تعداد ۱۰ رشته برای داوطلبان مطع کارشناسی ارشد این دانشگاه درنظر گرفته شده است که حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم حدیث، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی و تاریخ تمدن ملل اسلامی از جمله این رشته‌هاست.

رشته‌های حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل، فقه جزایی، علوم قرآنی و حدیث و فلسفه و کلام اسلامی برای داوطلبان دوره دکتری درنظر گرفته شده است.

این آزمون در ۲۳ شهر در سطح کشور برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تا ۲۵ فروردین ماه برای ثبت نام فرصت دارند؛ داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به نشانی www.razavi.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم