نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه شهید​چمران میزبان جشنوار‌ه‌ نشریات دانشجویی منطقه‌ ۵ کشور

نخستین جشنوار‌ه‌ نشریات دانشجویی منطقه ۵ کشور ۷ تا ۹ بهمن‌ماه امسال به میزبانی دانشگاه شهید​چمران اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه​خوزستان – دکتر عبدالرضا نواح، مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهیدچمران با اعلام این خبر اظهارداشت: این معاونت به‌منظور فراهم کردن فرصتی برای تبادل تجربیات و آشنایی دانشجویان با دستاوردهای روزنامه‌نگاری در حوزه‌ نشریات دانشجویی، نخستین جشنواره‌ نشریات دانشجویی منطقه‌ ۵ را از برگزار می‌کند.

وی افزود: این جشنواره در سه بخش آثار، نشریات و ویژه برگزار می‌شود؛ بخش آثار شامل خبر، گزارش، مصاحبه، سرمقاله و یادداشت، مقاله‌ سیاسی، مقاله‌ فرهنگی- اجتماعی، مقاله‌ ادبی- هنری، مقاله‌ صنفی، متن ادبی (قطعه‌ ادبی، شعر، داستان)، طنز، طرح و کاریکاتور، گرافیک و صفحه‌آرایی، طرح روی جلد و عکس است.

نواح بابیان این​که بخش در بخش نشریات دانشجویان می​توانند آثار خود را در زمینه​های خبری صنفی، سیاسی، فرهنگی- اجتماعی، هنری-ادبی، طنز و کاریکاتور، عقیدتی دینی، علمی-تخصصی (علوم انسانی)، علمی- تخصصی (فنی و مهندسی)، علمی- تخصصی (علوم تجربی)، علمی- تخصصی (علوم پایه) و علمی- تخصصی (هنر) ارائه کنند.

دبیر اجرایی نخستین جشنوار‌ه‌ نشریات دانشجویی منطقه‌ ۵ درباره بخش ویژه‌ این جشنواره یادآور شد: هیئت‌داوران، جایزه ویژه خود را به آثاری خواهد داد که پیرامون موضوعات اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی یا فرهنگ و حقوق شهروندی نوشته شده باشند.

نواح برپایی نمایشگاه نشریات دانشجویی را ازجمله برنامه‌های این جشنواره عنوان و تصریح کرد: در این نمایشگاه دانشگاه‌های شرکت​کننده در جشنواره، غرفه​هایی را جهت ارائه‌ نشریات دانشجویی خود برپا خواهند کرد.

وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور استادان مجرب در زمینه‌های حقوق مطبوعات، گرافیک و صفحه‌آرایی، خبرنویسی و آیین نگارش مطبوعات را از دیگر برنامه‌های این جشنواره ذکر کرد.

مدیر امور اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز بابیان این​که فراخوان این جشنواره منتشرشده است، خاطرنشان کرد: آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شوند که از ابتدای فروردین​ماه سال ۹۲ تا پایان آذرماه سال ۹۳ چاپ‌شده باشند و در این راستا علاقه‌مندان برای دریافت فرم ثبت​نام و آگاهی بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتیahvazuc.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم