نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه بناب صاحب ۴۰ هکتار زمین جدید می‌شود

رئیس دانشگاه بناب از حل بیش از ۹۰درصد مشکل تامین زمین مورد نیاز دانشگاه بناب خبر داد و گفت: ۴۰ هکتار از زمین های ایستگاه تحقیقاتی جهاد کشاورزی در آستانه واگذاری است که در اینصورت بلافاصله طرح های عمرانی مصوب دانشگاه اجرایی می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان شرقی، مجتبی عباسیان در دیدار مسئولان و معاونان دانشگاه‌های بناب با امام جمعه این شهرستان ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت دانشگاه مربوطه گفت: حاکمیت فضای امنیت و آرامش در دانشگاه بهترین و مهمترین دستاورد مدیریت جدید این دانشگاه محسوب می شود.

مجتبی عباسیان افزود: باوجود اینکه به دلیل استخدام بیش از حد نیاز اعضای هیئت علمی با تنگنای شدید بودجه مواجه هستیم اما همچنان برای پیشبرد برنامه ها و اهداف دانشگاه تلاش می کنیم.

عباسیان همچنین ساماندهی نیروی انسانی و تامین کارکنان مورد نیاز طبق چارت سازمانی جدید را از دغدغه های اصلی مدیریت دانشگاه بناب نام برد و گفت: امسال در سیستم آموزش دانشگاه بناب تحول بزرگی صورت گرفت که مورد تقدیر و تشویق وزارت علوم قرار گرفت.

رئیس دانشگاه بناب در بخش دیگری از سخنان خود از اخذ مجوز ایجاد دو رشته جدید مهندسی برق الکترونیک و مهندسی پلیمر در مقطع کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: در زمینه تحصیلات تکمیلی جهت گیری دانشگاه بناب به سمت رشته های بین رشته ای با توجه به پتانسیل های منطقه است.

به گفته عباسیان هم اکنون۲۵۰۰ دانشجو در دانشگاه بناب مشغول به تحصیل هستند که ۹۵ درصد آنها غیر بومی هستند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم