نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه ایلام را به جایگاه و ماموریت اصلی آن بازمی‌گردانیم

سرپرست جدید دانشگاه ایلام گفت: ماموریت اصلی دانشگاه علوم، تحقیقات و فناوری است و دانشگاه گرانیگاه فرهنگی و علمی استان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، استاد «محمد علی‌اکبری» در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست دانشگاه ایلام، اظهار کرد: اتفاق امروز، جابجایی دو برادر، همفکر و رفیق بنده هستند و با هم برای تغییر در دانشگاه حرکت را شروع کردیم.

وی با بیان اینکه خوشحالم از اینکه الان بزرگانی هستند که قبلا در کنار من نبوده‌اند ولی الان حضور دارند، افزود: اتفاقی که افتاده حاصل همراهی و همکاری و ابراز نظر مثبت پایین، متوسط و بالا بوده است و باید گفت در مرحله اول دانشجویان و دانشگاهیان و بعد از آنها مدیریت‌ارشد استان و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و در سطح بالاتری دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بوده و به بنده اعتماد کردند که برای من سرمایه‌ای بزرگ است که امیدوارم حافظ آن باشم.

سرپرست جدید دانشگاه ایلام با اشاره به اینکه آمدنم همراه با انتظارات بیشتری است، اضافه کرد: وظیفه دارم سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزیر علوم را در این حوزه اجرایی کنم و در این مسیر با برنامه شروع کردیم و برای ادامه مسیر آماده هستیم.

علی‌اکبری با اعلام اینکه دانشگاه را به جایگاه و ماموریت اصلی آن بازمی‌گردانیم، عنوان کرد: ماموریت اصلی دانشگاه علوم، تحقیقات و فناوری است و باید بگویم دانشگاه گرانی‌گاه فرهنگی و علمی استان خواهد شد و حرف علمی را در استان خواهد زد و ارتقاء سطح علمی دانشگاه و علم در استان در راس برنامه‌ها قرار دارد.

وی یادآور شد: دانشجویان دلیل اصلی بودن ما هستند و به عنوان سرمایه‌های اصلی دانشگاه به رسمیت شناخته و نظرشان لحاظ می‌شود و در عرصه فرهنگ، تنوع و پذیرش سلایق مقبول نظام از اولویت‌های کاری ما است.

سرپرست جدید دانشگاه ایلام با اشاره به اینکه در عرصه مدیریت مشاور علمی، فرهنگی، اجتماعی و فناوری همه دستگاه‌های اجرایی استان خواهیم بود و برای اجرای برنامه‌های دو و یا چند جانبه آماده‌ایم، گفت: دانشگاه را ایلامی خواهیم کرد و در عرصه مدیریت دانشگاه از همه نظرات استفاده خواهم کرد و همه نظرات را خواهم شنید ولی باید بگویم دانشگاه یک رییس خواهد داشت و باید فراموش نکنم که بار دیگر برای خداحافظی خواهم آمد.

علی‌اکبری در پایان این مراسم خطاب به دکتر صدیقی نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت دیگر وقت آن فرا رسیده که از نیروی‌های تحصیلکرده ایلامی در بدنه وزارتخانه استفاده شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم