نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه ایلام را به جایگاه و ماموریت اصلی آن بازمی‌گردانیم

سرپرست جدید دانشگاه ایلام گفت: ماموریت اصلی دانشگاه علوم، تحقیقات و فناوری است و دانشگاه گرانیگاه فرهنگی و علمی استان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، استاد «محمد علی‌اکبری» در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست دانشگاه ایلام، اظهار کرد: اتفاق امروز، جابجایی دو برادر، همفکر و رفیق بنده هستند و با هم برای تغییر در دانشگاه حرکت را شروع کردیم.

وی با بیان اینکه خوشحالم از اینکه الان بزرگانی هستند که قبلا در کنار من نبوده‌اند ولی الان حضور دارند، افزود: اتفاقی که افتاده حاصل همراهی و همکاری و ابراز نظر مثبت پایین، متوسط و بالا بوده است و باید گفت در مرحله اول دانشجویان و دانشگاهیان و بعد از آنها مدیریت‌ارشد استان و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و در سطح بالاتری دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بوده و به بنده اعتماد کردند که برای من سرمایه‌ای بزرگ است که امیدوارم حافظ آن باشم.

سرپرست جدید دانشگاه ایلام با اشاره به اینکه آمدنم همراه با انتظارات بیشتری است، اضافه کرد: وظیفه دارم سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزیر علوم را در این حوزه اجرایی کنم و در این مسیر با برنامه شروع کردیم و برای ادامه مسیر آماده هستیم.

علی‌اکبری با اعلام اینکه دانشگاه را به جایگاه و ماموریت اصلی آن بازمی‌گردانیم، عنوان کرد: ماموریت اصلی دانشگاه علوم، تحقیقات و فناوری است و باید بگویم دانشگاه گرانی‌گاه فرهنگی و علمی استان خواهد شد و حرف علمی را در استان خواهد زد و ارتقاء سطح علمی دانشگاه و علم در استان در راس برنامه‌ها قرار دارد.

وی یادآور شد: دانشجویان دلیل اصلی بودن ما هستند و به عنوان سرمایه‌های اصلی دانشگاه به رسمیت شناخته و نظرشان لحاظ می‌شود و در عرصه فرهنگ، تنوع و پذیرش سلایق مقبول نظام از اولویت‌های کاری ما است.

سرپرست جدید دانشگاه ایلام با اشاره به اینکه در عرصه مدیریت مشاور علمی، فرهنگی، اجتماعی و فناوری همه دستگاه‌های اجرایی استان خواهیم بود و برای اجرای برنامه‌های دو و یا چند جانبه آماده‌ایم، گفت: دانشگاه را ایلامی خواهیم کرد و در عرصه مدیریت دانشگاه از همه نظرات استفاده خواهم کرد و همه نظرات را خواهم شنید ولی باید بگویم دانشگاه یک رییس خواهد داشت و باید فراموش نکنم که بار دیگر برای خداحافظی خواهم آمد.

علی‌اکبری در پایان این مراسم خطاب به دکتر صدیقی نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت دیگر وقت آن فرا رسیده که از نیروی‌های تحصیلکرده ایلامی در بدنه وزارتخانه استفاده شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم