نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد گچساران جزء واحدهای زیان ده محسوب می شود

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد واحد گچساران، این واحد دانشگاهی را جزء واحدهای زیان ده کشور برشمرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه وبویراحمد حجت الاسلام پرویز خواجه زاده در جمع خبرنگاران افزود: تعداد دانشجویان واحد دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گچساران از ۱۰هزار نفر به ۵۰۰ هزار دانشجو کاهش یافته است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد واحد گچساران تصریح کرد: متکی بودن دانشگاه آزاد گچساران به شهریه دانشجوعامل اصلی زیان ده بودن آنست بنابراین دانشگاه آزاد گچساران جزء واحدهای زیان آور کشور محسوب می شود این درحالیست که مدیریت صحیح و حمایت تمام دستگاه های اجرایی می تواند راهگشای مشکلات این واحد علمی باشد.

خواجه زاده عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گچساران ۴۰۰ عضو هیات علمی و کارمند دارد که ماهیانه هشت میلیارد ریال حق الزحمه به آنان پرداخت می کند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گچساران بیان کرد: حمایت نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی که منجر به تصویب ۳۰ رشته جدید در این دانشگاه شده امیدها را برای احیای این واحد علمی زنده کرده است.

خواجه زاده در پایان خاطرنشان کرد: داشتن دانشگاه های توانمند و به دور از مشکلات مالی و زیرساختی گام نخست در دستیابی به توسعه پایدار و خودکفایی در هر کشوری است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم