نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد واحد یاسوج ورشکسته نشده است

رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج گفت: دانشگاه آزاد واحد یاسوج ورشکسته نشده است و شایعات ورشکستگی این دانشگاه دروغ محض است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد کرم جانی‌پور در آئین تودیع خود از مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، اظهار کرد: ۵۲۰ برنامه فرهنگی امسال در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج داشتیم که برابر با همه کارهای فرهنگی در ادارات و دستگاه‌های یاسوج بوده است.

وی اظهارکرد: در این دانشگاه مشکلات فرهنگی بسیار کم بوده است و باید گفت در خصوص حجاب یک مورد مشکل هم نداشتیم.

رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج خاطرنشان کرد: به قدری کارهای فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج وجود داشت که همین موجب شد کمترین مشکل را در حوزه حجاب و عفاف داشته باشیم.

جانی پور تصریح کرد: یکی از کارهای که انجام دادیم تکمیل و راه اندازی سایت جدید دانشگاه آزاد بود که هزینه زیادی برای آن شد.

وی ضمن انتقاد شدید از نامه‌پراکنی‌ها و شکایت‌هایی که در راه ساخت سایت جدید شد، ادامه داد: گزارش‌های غیرواقعی در این خصوص به نهادهای نظارتی فرستاده شد اما ما کار را متوقف نکردیم.

رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج همچنین ضمن انتقاد از اینکه عده‌ای وانمود می‌کنند که دانشگاه آزاد واحد یاسوج ورشکست شده است، تأکید کرد: اکنون در حساب واحد سما سه میلیارد تومان پول نقد داریم و از واحد علوم تحقیقات ۲۵ میلیارد تومان پول نقد طلب ‌کار هستیم که باید پرسید ورشکستگی ما کجاست؟

جانی پور با اشاره به کاهش تنها ۹۳ دانشجو از این دانشگاه اظهارکرد: در همین مدت یک رشته کارشناسی ارشد و چهار رشته کارشناسی اضافه کردیم.

وی تصریح کرد: ۳۰ رشته جدید را به وزارت علوم پیشنهاد کردیم که ۱۵ رشته آن بزودی تصویب می‌شود. همایش‌های ملی برگزار کردیم و دو مجله پژوهشی نیز راه‌اندازی شد و امروز بخش فرهنگی ما برنامه‌های متعددی را در دستور کار قرار داده است.

رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج افزود: ذره ای خشم و ناراحتی برای رفتنم از مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی ندارم.

جانی پور اضافه کرد: افرادی به دروغ مطالبی را بیان می‌کردند، نکته که جای تأسف دارد برخی وقت‌ها گزارشاتی که مسئولان به مرکز ارسال می‌کنند از روی بی‌انصافی بود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم