نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد نباید به آزمایشگاهی برای تغییر و تحول مدیران تبدیل شود

مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان جزو ۱۰ نهاد بر‌تر کشور است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، حجت الاسلام موسوی‌زاده در آیین تودیع و معارفه سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان که درمحل دانشگاه آزاد خرم آباد برگزار شد، بیان کرد: دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان جزو ۱۰ نهاد بر‌تر کشور شناخته شده است.

وی هدایت، حمایت و نظارت را از جمله وظایف نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: دانشگاه آزاد نباید به آزمایشگاهی برای تغییر و تحول مدیران تبدیل شود؛ چرا که تغییرات مکرر و در فواصل زمانی کوتاه مدت آفت است.

مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان خواستار حمایت از سرپرست جدید دانشگاه آزاد خرم‎آباد شد و گفت: رئیس سابق این دانشگاه پس از گذشت هفت ماه پیش از آنکه بتواند در این مدت کوتاه تغییر و تحولی را صورت دهد تغییر کرد و با این حال معتقدم که این رویکرد اجحاف در حق دانشگاه آزاد خرم آباد است.

موسوی‌زاده تلاش در راستای ساماندهی جذب اعضای هیات علمی در هیات جذب دانشگاه‌های آزاد لرستان را از جمله اقدامات نهاد رهبری در این دانشگاه عنوان کرد و ادامه داد: نباید در هیات جذب زمینه برای سوء استفاده وجود داشته باشد؛ چرا که در چنین شرایطی کسانی به عنوان عضو هیات علمی جذب می‌شوند که حقشان نبوده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم