نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد نباید به آزمایشگاهی برای تغییر و تحول مدیران تبدیل شود

مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان جزو ۱۰ نهاد بر‌تر کشور است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، حجت الاسلام موسوی‌زاده در آیین تودیع و معارفه سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان که درمحل دانشگاه آزاد خرم آباد برگزار شد، بیان کرد: دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان جزو ۱۰ نهاد بر‌تر کشور شناخته شده است.

وی هدایت، حمایت و نظارت را از جمله وظایف نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: دانشگاه آزاد نباید به آزمایشگاهی برای تغییر و تحول مدیران تبدیل شود؛ چرا که تغییرات مکرر و در فواصل زمانی کوتاه مدت آفت است.

مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان خواستار حمایت از سرپرست جدید دانشگاه آزاد خرم‎آباد شد و گفت: رئیس سابق این دانشگاه پس از گذشت هفت ماه پیش از آنکه بتواند در این مدت کوتاه تغییر و تحولی را صورت دهد تغییر کرد و با این حال معتقدم که این رویکرد اجحاف در حق دانشگاه آزاد خرم آباد است.

موسوی‌زاده تلاش در راستای ساماندهی جذب اعضای هیات علمی در هیات جذب دانشگاه‌های آزاد لرستان را از جمله اقدامات نهاد رهبری در این دانشگاه عنوان کرد و ادامه داد: نباید در هیات جذب زمینه برای سوء استفاده وجود داشته باشد؛ چرا که در چنین شرایطی کسانی به عنوان عضو هیات علمی جذب می‌شوند که حقشان نبوده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم