نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد سهم مهمی در توسعه، تحقیق و پژوهش کشور دارد

نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان گفت: در عصر حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانشگاه آزاد اسلامی سهم مهمی در توسعه تحقیق و پژوهش کشور ایفاء می کند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، “محمدعلی رنجبر” به مناسبت هفته پژوهش، اظهار کرد: در عصر حاضر که سرعت رشد علم و فناوری به نحو چشم گیری روبه افزایش است پویایی و بالندگی جوامع مستلزم داشتن چشم انداز مناسب و برنامه پژوهشی قابل تحقق، تخصیص منابع لازم و انجام فعالیتهای موثر بااستفاده از نیرو های انسانی کارآمد و با انگیزه وابسته است.

وی افزود: امروزه صحنه جهانی عرصه رقابت های صاحبان اندیشه و فناوری و نوآوری های علمی است و همه ساله تولیدات علمی و دانش بشری چندین و چند برابر می شود و در این رهگذر دانشگاه به عنوان موتور محرکه علم و دانش نقش اساس و بی بدیلی را ایفا می کند.

نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان تاکید کرد: در عصر حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دانشگاه آزاد اسلامی سهم مهمی در توسعه تحقیق و پژوهش کشور ایفا می کند و این تاثیرگذاری غیر قابل انکار است.

رنجبر تصریح کرد: هفته پژوهش فرصت مناسبی است تا از تمامی دست اندرکاران عرصه علم و تحقیق تجلیل به عمل آمده و از جایگاه چنین مجاهدانی در راه پژوهش به نیکی یاد شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم