نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد زاهدان، قطب علمی تحصیلات تکمیلی جنوب شرق

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: دانشگاه آزاد استان به قطب علمی تحصیلات تکمیلی جنوب شرق تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، سید محمدرضا حسینی طباطبایی در نشست خبری افزود: این دانشگاه در حال حاضر ۱۳ هزار دانشچو دارد که در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مشغول تحصیل هستند.

وی بیان کرد: این دانشگاه در حال حاضر ۱۵۰ عضو هیات علمی تمام وقت و ۴۰۰ عضو هیات علمی پاره وقت دارد.

طباطبایی در ادامه افزود: در حال حاضر این دانشگاه با ۶ دانشکده دارای ۱۵ رشته کاردانی, ۵۶ رشته کارشناسی, ۳۸ رشته کارشناسی ارشد و ۱۴ رشته دکترا Ph.D است.

وی خاطرنشان کرد: سیاست دانشگاه آزاد بر سه محور براساس استراتژی های تعیین شده, رسالت عالی دانشگاه در بحث تحصیلات عالی, شرکت های دانش بنیان و عضو هیئت علمی است که تمام این محورها کمک کننده بخش پژوهش و فناوری است و امید است با این سیاست ها به اهداف عالی مهم دست یابیم.

رئیس دانشگاه آزاد زاهدان اظهار کرد: ۶ شرکت دانش بنیان در این دانشگاه ثبت و مجوزهای آن اخذ شده است که پیگیر موارد دیگر نیز هستیم و تبلیغاتی در این زمینه صورت خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: با این پتانسیل های دانشگاه در بخش های دیگر از جمله رفاه به دانشجویان خدمات زیادی ارائه شده است و هم اکنون این دانشگاه بیشترین دانشجوبان بومی را دارد اگرچه در جای جای این استان نتیجه فارغ التحصیل شدن دانشجویان را شاهدیم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم