نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه آزاد در تیررس حرکت‌های تند است

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: تغییر مدیریت به معنای این نیست که مدیر گذشته دارای مشکل بوده یا اعتراضی به مدیریت وی وجود داشته، بلکه فکر نو در همه حال می‌تواند تحول‌آفرین باشد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر طه هاشمی با بیان اینکه این اتفاق ممکن است برای همه ما رخ دهد، گفت: باید خود را آماده کنیم که با وجدانی راحت در زمان مقرر از مسئولیت های خود خداحافظی کنیم.

وی با بیان اینکه حساسیت‌ها نسبت به دانشگاه آزاد در این مقطع بیشتر شده است، گفت: نیاز دانشگاه بود که این انتصاب انجام شود و اصولا جابجایی مشاغل یک عرف پذیرفته شده ملی و بین المللی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید کسی به جای دکتر اقبالی به این سمت منصوب می‌شد که بتواند حق مطلب را ادا کند، گفت: دکتر علوی فاضل جزو شخصیت‌های قابل قبول دانشگاه آزاد اسلامی است.

طه هاشمی با تأکید بر اینکه از تجربیات دکتر اقبالی در زمینه‌های دیگر استفاده خواهد شد، بیان کرد: در برهه کنونی مهمترین امر این است که مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی دست به دست هم دهند تا بتوانند در مسیر پیش رو موفق‌تر عمل کنند.

وی با اشاره به حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در رأس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: امروز دانشگاه آزاد در تیررس حرکت‌های تند است و به همین دلیل باید مسائل دانشگاه آزاد اسلامی هماهنگ‌تر پیش برود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولیت ریاست مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولیت بسیار حساسی است و اگر با دقت مدیریت نشود، دانشگاه با مشکل روبرو خواهد شد، بنابراین ریاست دانشگاه این حق را دارد که مدیران خود را طوری انتخاب کند که با هم هماهنگ‌تر باشند.

وی ضمن تشکر از دکتر اقبالی به خاطر زحماتش، گفت: وی در حوزه‌های دیگر می‌تواند منشأ اثرات مفیدی باشد.

مسئولیت تمام دست‌اندرکاران در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار خطیر است

حجت‌الاسلام والسلمین علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این مراسم، گفت: همه ما از نظر عمل و شأن انسانی‌مان، از جنبه معنویت‌گرایی و آخرت‌گرایی در گرو عمل خود قرار داریم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولیت‌های کاری مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با افرادی که از دولت حقوق می‌گیرند، متفاوت است، گفت: تفاوت ما با حقوق‌بگیران دولت از این جهت است که آنها حقوق خود را از پول نفت می‌گیرند، ولی ما از شهریه دانشجویان. به همین دلیل از جنبه الهی و بُعد ملی و جمعی قضیه، مسئول هستیم که خدمات صادقانه و واقعی به دانشجویان ارائه کنیم.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی مردم، گفت: وظیفه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی است که انگیزه تحصیل را در دانشجویان بالا ببرند و با مردمداری، رضایت خاطر آنها را فراهم کنند.

علی عسگری با تأکید بر اینکه تشکیلات دانشگاه آزاد با شهریه دانشجویان اداره می‌شود، تصریح کرد: مسئولیت تمام دست‌اندرکاران در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار خطیر است و اگر حقی ضایع شود، قابل پذیرش نیست.

گفتنی است، دکتر مجتبی علوی‌فاضل طی حکمی از سوی دکتر میرزاده به سمت ریاست مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم