نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه‎ها نباید دچار روزمرگی شوند

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: دو مرکزعلمی کاربردی جدید در استان راه‎اندازی می‎شود.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، سعید محمدزاده درهمایش تجلیل از مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد لرستان، بیان کرد: دانشگاه علمی کاربردی به عنوان یکی از دانشگاه‎های موفق در بین دانشگاه‎ها حضور دارد از این جهت که با ایجاد مهارت در بین قشر فارغ‎التحصیلان خود خدماتی را به جامعه ارائه می‎کند.

وی اظهارکرد: دانشگاه علمی کاربردی شغل محور است و زمانی که رشته‎ای در دانشگاه اشباع شود آن رشته حذف و رشته جدیدی احیا می‎شود.

محمدزاده تصریح کرد: دانشگاه علمی کاربردی با این رویکرد که شغل در جامعه ایجاد کند وارد عرصه شد و مشکل اشتغال را تاحدی حل کرده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: دانشگاه‎های علمی کاربردی نباید دچار روزمرگی شوند و باید بحث‎های کارآفرینی جدید وارد مراکز و به دانشجویان ارائه شود.

وی با بیان اینکه امسال، سال آموزش‌‏های خاص است، گفت: این آموزش‎ها در بین سطوح عرضه می‌‏شود و هدفش این است که بتواند ارتقاء شغلی در عرصه‎های صنعت، تولیدی، خدماتی و کشاورزی ایجاد کند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: ارتقاء شغلی افرادی که شاغل هستند، پیشرفت مطلوبی داشته و تولید کیفیت پیدا کرده و بازاریابی و تجارت در سطح بالاتری به وجود می‌آورد.

محمدزاده اظهار کرد: امسال دو مرکز علمی کاربردی در سطح استان اضافه می‎شود و از مهرماه سال‎جاری نیز پذیرش دانشجو خواهند داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم