نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه‌ها نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال دارند

رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی اظهارکرد: با نگاهی عمیق و دقیق به بیانات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی ایشان و توجه به نامگذاری سال تحت عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، می توان فهمید که دانشگاه‌ها نقش بسزا و مهمی در راه تحقق این شعار دارند.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه آذربایجان شرقی، مجید واحدی، در جلسه معارفه معاونان جدید دانشگاه پیام نور تبریز، با بیان اینکه کسانی که به عنوان خادم مردم و ملت درعرصه‌های گوناگون قبول مسئولیت می‌کنند، وظیفه‌ای بس سنگین و دشوار در راه تحقق آرمان‌های نظام و انقلاب دارند، گفت: وظیفه دانشگاه برای عملی شدن شعار سال محقق نمی‌شود مگر با همدلی و تلاش همگانی در تمامی قسمتهای دانشگاه و در این میان دانشگاه پیام نور استان با توجه به تعداد بالای دانشجویی و نقش و جایگاه استانی آن باید بیش از پیش فعالیت کند.

وی با تاکید بر توجه ویژه به مسائل رفاهی و اداری مربوط به کارکنان و اساتید، افزود: در سال گذشته با تلاش و زحمات همه همکاران اجرائی برای اولین بار تمامی مطالبات مربوط به اساتید و کارکنان در تمامی مراکز و واحدها تا پایان سال تسویه شد و تلاش می کنیم در سال جاری با توجه ویژه به امر تکریم ارباب رجوع و مطالبات رفاهی و اداری کارکنان در راه توسعه و پیشرفت مراکز و واحدهای مختلف استان گام برداریم.

مسعودی نیا، رئیس اداره حراست دانشگاه پیام نور استان گفت: درهمه کارها شرط موفقیت و رسیدن به هدف ، توکل به خدا و شروع کار با نام و یاد اوست،چرا که هرکاری اگر چنانچه بدون نام و یاد خدای مهربان و بدون توکل به خدا شروع شده و انجام پذیرد یقینا و مطمئنا به سرانجام نخواهد رسید .

وی با بیان حدیثی از امیرالمومنین علی ( ع )، افزود: چنانچه در انجام امورات خود بتوانیم با افراد صالح مشورت کنیم حتما پیشرفت و تعالی در آن کار خواهیم داشت .

مسعودی نیا با تاکید بر مساله نظم و انضباط کاری از کلیه همکاران خواست تا در ایجاد محیطی شاداب و پویا در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دانشگاه پیام نور بیش از پیش فعالیت کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم