www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه‌ها باید دارای نظام پایداری باشند

سرپرست دانشگاه اصفهان گفت: دانشگاه‌ها باید دارای نظام پایداری باشند که رفت و آمدها نتواند آن را تکان دهد البته داشتن چنین نظام منظمی بدون شک وابسته به کارمندان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، هوشنگ طالبی در مراسم تجلیل از پرسنل دانشگاه اصفهان، اظهار کرد: اگر امروزه خروجی دانشگاه‌ها تولید علم و مدیران خبره است و شاهد پیشرفت‌های چشمگیری هستیم و آنچنان سیستم دفاعی قوی داریم که دشمنان نمی‌توانند نگاهی چپ به کشور داشته باشند و در امنیت کامل به سر ببریم ناشی از تفکری است که پشت تمام این موفقیت‌ها است.

وی با بیان اینکه دانشگاه باید نظامی پایدار داشته باشد، افزود: امروزه به دانش هسته‌ای‌مان می‌بالیم . این موفقیت نیز حاصل فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور بوده و با دانشی بومی به این مهم دست پیدا کرده‌ایم و در زمینه‌های دیگر از جمله پزشکی نیز به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم.

سرپرست دانشگاه اصفهان با بیان اینکه امروزه در دانشگاه‌هایمان به گونه‌ای پیشرفت داشتیم که علاوه بر تولید برای دیگران برای کشورمان نیز استاد پرورش داده‌ایم، افزود: تمام این موفقیت‌ها در صورتی ادامه دار خواهد بود که دارای نظامی باشیم که وابسته به فرد نباشد و رفت و آمدها نتواند این نظام را تکان دهد.

وی ادامه داد: داشتن چنین نظام منظمی بدون شک وابسته به کارمندان خواهد بود و من دست این کارمندان را به گرمی می فشارم و به آنها می گویم که به این بدنه کارشناس نیاز داریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم