نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه‌ها باید دارای نظام پایداری باشند

سرپرست دانشگاه اصفهان گفت: دانشگاه‌ها باید دارای نظام پایداری باشند که رفت و آمدها نتواند آن را تکان دهد البته داشتن چنین نظام منظمی بدون شک وابسته به کارمندان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، هوشنگ طالبی در مراسم تجلیل از پرسنل دانشگاه اصفهان، اظهار کرد: اگر امروزه خروجی دانشگاه‌ها تولید علم و مدیران خبره است و شاهد پیشرفت‌های چشمگیری هستیم و آنچنان سیستم دفاعی قوی داریم که دشمنان نمی‌توانند نگاهی چپ به کشور داشته باشند و در امنیت کامل به سر ببریم ناشی از تفکری است که پشت تمام این موفقیت‌ها است.

وی با بیان اینکه دانشگاه باید نظامی پایدار داشته باشد، افزود: امروزه به دانش هسته‌ای‌مان می‌بالیم . این موفقیت نیز حاصل فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور بوده و با دانشی بومی به این مهم دست پیدا کرده‌ایم و در زمینه‌های دیگر از جمله پزشکی نیز به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم.

سرپرست دانشگاه اصفهان با بیان اینکه امروزه در دانشگاه‌هایمان به گونه‌ای پیشرفت داشتیم که علاوه بر تولید برای دیگران برای کشورمان نیز استاد پرورش داده‌ایم، افزود: تمام این موفقیت‌ها در صورتی ادامه دار خواهد بود که دارای نظامی باشیم که وابسته به فرد نباشد و رفت و آمدها نتواند این نظام را تکان دهد.

وی ادامه داد: داشتن چنین نظام منظمی بدون شک وابسته به کارمندان خواهد بود و من دست این کارمندان را به گرمی می فشارم و به آنها می گویم که به این بدنه کارشناس نیاز داریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم