نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشکده‌های علوم پزشکی شهیدبهشتی به زودی تجمیع می‌شوند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بالغ بر۱۲ دانشکده دارد که در سراسر تهران پراکنده هستند و ما قصد داریم این دانشکده‌ها را تجمیع کنیم.

علی اصغر پیوندی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در مورد دلایل تجمیع دانشکده‌ها، اظهارکرد: تجمیع دانشکده‌ها باعث بیشتر شدن ارتباطات دانشکده‌ها با یکدیگر، صرفه جویی در هزینه‌ها و تحقق بهتر اهداف می‌شود.

وی با اشاره به همکاری و تعامل دانشگاه شهید بهشتی با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: به دلیل همکاری نزدیکی که بین دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی وجود دارد، تفاهم نامه‌ای با این دانشگاه امضاء شده است که بر اساس آن شش یا هفت دانشکده در شرق،‌ جنوب و مرکز تهران، در غرب این دانشگاه تجمیع شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: تفاهم نامه آن امضاء و زمین دیده شده و این امر در آینده نزدیک تحقق پیدا خواهد کرد تا بتوانیم به عهدی که داریم عمل کرده باشیم.

پیوندی در پاسخ به این سوال که کدام دانشکده‌ها تجمیع خواهند شد، گفت: فعلا در مورد تجمیع دانشکده‌های بهداشت، سلامت، توان بخشی، پیراپزشکی و پرستاری صحبت شده است؛ اما ممکن است این امر در مورد مراکز دیگر هم تحقق پیدا کند.

وی در پایان تاکید کرد: تجمیع دانشکده‌ها به گسترش فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و بالندگی دانشجویان هر دو دانشگاه کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم