www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان پیام‌نور از قانع‌ترین و نجیب‌ترین دانشجویان کشور هستند

رئیس دانشگاه پیام نور در تقدیر از ۱۸۳ دانش آموخته برتر دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان پیام نور از قانع ترین و نجیب ترین دانشجویان کشور هستند که از جمله افتخارات این دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ابوالفضل فراهانی در چهارمین جشن دانش آموختگان دانشگاه پیام نور با اشاره به دشواری فارغ التحصیل شدن در دانشگاه پیام نور گفت: دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور با توجه به اینکه بار اصلی آموزش بر عهده خودشان است باید مسیر دشواری را نسبت به سایر دانشجویان در جهت فارغ التحصیلی طی کنند. همه دانش آموختگانی که امروز در این جمع حضور دارند با دشواری و تلاش مضاعف توانسته اند این مهم را درک کرده و امروز افتخار دانش آموخته برتری را در مقطع تحصیلی خود، به خود اختصاص دهند.

فراهانی با اشاره به اینکه دانش آموختگانی که امروز در چهارمین جشن دانش آموختگان دانشگاه پیام نور حضور دارند نماینده ۷۰۰ هزار فارغ التحصیل در کشور می باشند گفت: نباید نقش اساتید زحمت کش را در این موفقیت نادیده گرفت؛ اساتیدی که دانشجو را فرزند خود دانسته و همه تلاش خود را در زمینه موفقیت دانشجویان کرده‌اند.

وی با اشاره به بومی گزینی در دانشگاه پیام نور گفت: این امر این امکان را برای دانشجو فراهم کرده است که با تحصیل در فضای خانواده و حفظ اشتغال و کسب و کار خود در محل سکونت بستر ساز سلامت اجتماعی آنها باشد.

فراهانی گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور از جمله قانع ترین و نجیب ترین دانشجویان کشور هستند و امیدواریم در عالی ترین مدارج علمی شاهد موفقیت آنها باشیم.

فراهانی افزود: در این جشن از ۱۶ نفر دانش آموخته برتر دوره دکتری، ۹۹ نفر از دانش آموختگان برتر کارشناسی ارشد و ۶۸ نفر از دانش آموختگان برتر دوره کارشناسی تقدیر بعمل می آید و برای نخستین بار تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر که بالاترین معدل را کسب کرده بودند نیز تجلیل خواهند شد.

همچنین از تعدادی از فارغ التحصیلان مرکز افغانستان با حضور رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی افغانستان در تهران در این مراسم تقدیر شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم