نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان و اهالی علم باید در عینیت بخشیدن به شعار سال پیشگام باشند

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشجویان و اهالی علم و تحقیق باید در عینیت بخشیدن به شعار سال پیشگام بوده و منسجم عمل کنند و مراکز علمی هم می‌تواند منبع و معدن حرکت رو به جلو در توسعه اقتصادی و فرهنگی کشور بوده و زمینه کامیابی در این عرصه‌ها بهتر و بیشتر فراهم آید.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مسعود گنجی در دیدار اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه محقق اردبیلی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری انتظار ویژه‌ای از مراکز علمی و دانشگاهی در تحقق شعار سال با دادن ایده‌ها و طرح‌های نوین دارند، به طوری که مراکز علمی می‌تواند منبع و معدن حرکت رو به جلو در توسعه اقتصادی و فرهنگی باشد و زمینه کامیابی در این عرصه‌ها بهتر و بیشتر فراهم آید.

وی تصریح کرد: تلاش در جهت تحقق اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، وظیفه هر دانشگاهی است.

گنجی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: راه سعادت جامعه با بینش و دانش میسر است، همان‌طور که رئیس جمهور و وزیرعلوم نیز در اظهارات خود این نکات را مورد تأکید قرار داده‌اند و نگاه دولتمردان در اعتلای مسیر رشد و توسعه از گسترش علم و دانش سرچشمه می‌گیرد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه نیز در این نشست از اهمیت تلاش آگاهانه، همه‌جانبه و مستمر در مدیریت جهادی و به طور کلی در تبیین سبک زندگی توسط مقام معظم رهبری سخن به میان آورد و بر جایگاه ارزش‌های انسانی، اخلاقی و معنویت در این میان تأکید کرد.

حجت‌الاسلام حمید علی‌نسب، دین‌محوری، ولایت‌مداری، ایثار، خودباوری، نوآوری، پویایی و مأموریت‌پذیری را از مشخصه‌های فرهنگ کشورمان برشمرد و شرایط لازم برای بروز و ظهور اقتصاد و فرهنگ سالم را توصیف کرد.

در پایان این مراسم پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی در بین پایگاه‌های ادارات کل اردبیل به عنوان پایگاه نمونه معرفی شد.

در این مراسم مسئول بازرسی بسیج ادارات کل نحوه انتخاب پایگاه و شاخص‌های آن را تشریح کرد و در ادامه لوح تقدیر انتخاب پایگاه به عباس فنی‌اصل، فرمانده پایگاه توسط حجت‌الاسلام علی‌نسب اهدا شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم