نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به استقبال نوروز می‌روند

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با اجرای مسابقات نوروزی زمینه فعالیت هنرمندانه دانشجویان این مرکز را با محوریت عید نوروز برنامه‌ریزی کرده‌ است.

حسین آبین، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و به منظور استقبال از بهار، مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج مسابقات متنوعی را برای دانشجویان برنامه‌ریزی کرده است.

وی افزود: در این راستا مسابقاتی با عنوان «کارت پستال نوروز۹۴»، «هفت سین نوروزی» و «المان‌های نوروزی ۹۴» در این مرکز برگزار می‌شود.

آبین خاطر نشان کرد: این مرکز در نظر دارد با اجرای چنین مسابقاتی ضمن زنده‌نگه‌داشتن آیین‌های نوروزی و احترام به سنت‌ها و آداب و رسوم، دانشجویان را متناسب با رشته‌های خود ترغیب نماید تا با ایده‌های خلاقانه خود در این مسابقات شرکت داشته باشند.

وی با بیان این‌که اجرای این‌گونه برنامه‌ها باعث افزایش نشاط و شادابی در بین دانشجویان می‌شود، افزود: دانشجویانی که در توجه به فرهنگ بومی و فضای معنوی نوروز با نوآوری و ابتکار عمل کنند، رتبه بیشتری دریافت خواهند کرد.

آبین اظهار کرد: علاقه‌مندان به هنرهای طراحی سفره‌های هفت‌سین، هنرپتینه‌کاری، نقاشی‌های دکوراتیو، آثار گرافیکی، سفال، سرامیک، عروسک، سبزه‌های تزئینی نوروز، اجناس مناسب برای هدایای نوروزی، تخم مرغ‌های رنگی، صنایع دستی و هنرهای سنتی، شمع و جا شمعی و ملزومات هفت سین و پذیرایی نوروزی می‌توانند در ارتباط با عناوین مسابقات آثار خود را به دفتر امور فرهنگی دانشگاه ارائه دهند.

وی در پایان گفت: برای آثار برتر در این مسابقات جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است و دانشجویان برای شرکت در مسابقات تا ۱۷ اسفندماه فرصت دارند آثار خود را ارائه دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم