نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان علمی‌کاربردی پیوند آسمانی‌شان را جشن گرفتند ‌

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان مرکزی گفت: مشکلات خانواده با داشتن صبر و حوصله مقدور است و براساس آیات قرآن، زن‌ومرد پوششی عیوب همدیگر هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی، عبدالعلی ذوالانواری در هجدهمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی گفت: هدیه خدا به زوج‌های جوان دوستی و مودتی است که به آنها عطا کرده است.

وی اظهار کرد: مودت و رحمت باهم کارساز هستند و عدم وجود هر یک از این فاکتورها دوام دیگر را با مشکل مواجه و زندگی مشترک بدون دیگری به سردی کشانده می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با بیان اینکه حل مشکلات خانواده با داشتن صبر و حوصله مقدور است، اظهار کرد: خداوند در همین سوره می‌فرماید زن‌ومرد پوششی برای عیوب یکدیگر خواهند بود.

به گزارش ایسنا؛ حجت‌الاسلام ایمانی‌مقدم مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان مرکزی نیز در این مراسم رمز خوشبختی را یکی بودن و یکدل بودن زن‌وشوهر عنوان کرد و افزود: زن‌ومرد مکمل یکدیگر هستند و با یکدیگر کامل خوشبخت می‌شوند.

وی با این توضیح که اسلام دین سختگیری‌ها نیست، عشق انسان به تعبیر ابن‌سینا را متناسب با معیار عقل برشمرد و ابراز کرد: نشانه عشق حقیقی جاودانگی یعنی همان میل باطنی انسان‌ها است.

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم از روج‌های جوان با اعطای هدیه تقدیر شد همچنین در این مراسم مسابقه، تئاتر، نمایش و موسیقی سنتی و پاپ به اجرا گذاشته شد

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم