نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان علامه وام ازدواج می‌گیرند

رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از ارائه وام دانشجویی ازدواج در سال تحصیلی ۹۳ خبر داد.

عبداله نژد ساعی، رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر که از ابتدای سال تحصیلی جدید به دانشجویان متاهل وام ارائه می‌شود، گفت: دانشجویانی که طی یک سال گذشته ازدواج کرده‌اند، می‌توانند با ارائه مدارک لازم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان وام ازدواج دریافت کنند.

رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد : دانشجویان متاهل می‌توانند با ارائه اجاره‌نامه رسمی، وام ودیعه مسکن نیز دریافت کنند.

ساعی درخصوص نحوه بازپرداخت وام‌های دانشجویی تصریح کرد: دانشجویانی که وام دریافت کرده‌اند باید تا ۹ ماه پس از فارغ‌التحصیلی ۱۰ درصد downloadوام را پرداخت کنند. در این صورت مابقی وام نیز طی مدت ۶۰ ماه یعنی تا ۵ سال آینده قسط‌ بندی می‌شود. اما حتی اگر یک روز از این مدت ۹ ماهه بگذرد، دانشجویان مجبورند کل downloadباقیمانده را یکجا پرداخت کنند.

رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: برای دانشجویان پسر که سربازی نرفته‌اند، مدت زمان خدمت سربازی به این ۹ ماه اضافه می‌شود.

ساعی با اشاره به اینکه وام‌های تحصیلی، وام ضروری و وام حج و زیارت از جمله دیگر وام‌هایی هستند که به دانشجویان ارائه می‌شود، اظهار کرد: دانشجویانی که در دو ترم گذشته معدل بالای ۱۸ داشته باشند، می‌توانند از صندوق رفاه درخواست وام کرده و تا سقف دو میلیون تومان وام دریافت کنند.

وی در همین خصوص ادامه داد: اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد علامه بعد از سه ترم فارغ‌التحصیل می‌شوند به همین دلیل اکثر آنها نمی‌توانند از وام تحصیلی استفاده کنند و این یک نقض بزرگ است و ما با ارسال نامه‌ای این موضوع را با وزارت علوم در میان گذاشتیم.

ساعی در پایان درخصوص وام عمره دانشجویان گفت: در صورتی که دانشجویان downloadثبت‌نام برای سفر به حج یا عتبات عالیات را کاملا پرداخت کرده باشند، می‌توانند برای سفر عمره ۵۰۰ هزار تومان و برای عتبات عالیات ۴۰۰ هزار تومان وام دریافت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم