نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان دانشگاه ارومیه صبحانه‌دار شدند

معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: بعد از گذشت دو سال، وعده صبحانه در برنامه غذایی دانشجویان دانشگاه ارومیه گنجانده شد.

دکتر عبدالناصر نظریانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه آذربایجان غربی، با بیان مطلب فوق افزود: تیم جدید در معاونت دانشجویی دانشگاه تغییرات چندانی را در نوع وعده های غذایی بجز ناهار روزهای شنبه بوجود نیاورده است که آن هم به علت نارضایتی دانشجویان از خورشت کرفس، غذاهای جدید جایگزین آن شده است.

وی با اعلام اینکه با نظارت مستمر و ارتبات تنگاتنگ با دانشجویان کیفیت غذاها افزایش پیدا کرده است افزود:افزودن وعده صبحانه در راستای تامین آرامش بیشتر دانشجویان و اینکه بدون هیچگونه دغدغه‌ای به امتحانات خود بپردازند با اخذ رضایت هیئت رئیسه دانشگاه به وعده‌های غذایی اضافه شد.

نظریانی افزود: وعده غذایی صبحانه هزینه بالایی را متحمل دانشگاه می‌کند ولی با تخصیص بودجه مناسبی که در طول ترم جاری توانستیم به طور موقت و تا پایان امتحانات دانشگاه، این وعده را نیز در سبد غذایی دانشجویان بگنجانیم.

وی ادامه داد: این طرح شامل تمامی دانشجویان خوابگاهی اعم از خوابگاه‌های داخل و خارج دانشگاه می شود و هیچگونه محدودیتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ندارد و دانشجویان ارشد و دکتری نیز می‌توانند از این وعده غذایی استفاده کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه با بیان اینکه مدت زمان قرار داد یا پیمانکار با اتمام سالتحصیلی به پایان می رسد تصریح کرد: با اطلاع رسانی و از طریق مناقصه پیمانکار سال بعد مشخص خواهد شد و این معاونت تمام سعی خود را خواهد کرد تا که بتواند وعده صبحگاهی را نیز در سبد غذایی ترم بعد دانشجویان قرار دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم