نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان دانشگاه آزاد بیمه پایه سلامت می‌شوند

مدیرکل صندوق رفاه و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: تمام دانشجویان متقاضی بیمه پایه سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور بیمه می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، غلامرضا بوربور در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بیمه دانشجویی با عنوان بیمه پایه سلامت از هفته آینده در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: آن دسته از دانشجویانی که تحت پوشش هیچ‌گونه بیمه‌ای قرار ندارند می توانند از بیمه پایه سلامت به صورت رایگان استفاده نمایند.

بوربور از عقد قرارداد بیمه تکمیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: بیمه تکمیلی به صورت تسهیلات ویژه به دانشگاهیان تعلق خواهد گرفت.

وی یادآور شد: روش اجرایی بیمه سلامت و تکمیلی طی هفته های آینده به واحدها و مراکز دانشگاهی آزاد اسلامی سراسر کشور ابلاغ می شود.

وی در ادامه از صدور کارت هوشمند دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: این طرح به صورت پایلوت در دو دانشگاه علوم دارویی و تهران شمال در حال اجراست.

بوربور تبادل بین خوابگاه‌های دانشگاه‌های دولتی و آزاد، ارائه وسایل مورد نیاز به دانشجویان همانند لپ‌تاپ، تبلت و لوازم خانگی به صورت اقساط را از مهم ترین برنامه های صندوق رفاه و دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی در سال جاری بیان کرد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۲۴۲ میلیارد و ۲۴۸ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۷۰۰ تومان وام از محل صندوق های دانشگاه آزاد اسلامی به متقاضیان پرداخت شد گفت: همچنین ۸۰ میلیارد تومان وام از طریق وزارت علوم به دانشجویان تخصیص یافت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم