نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان خود را به اخلاق حرفه‌ای آراسته کنند

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه اخلاق حرفه‌ای مقدم بر آموزش است، گفت: ‌دانشجویان تلاش کنند پیش از فراگیری علم خود را به اخلاق حرفه‌ای و پزشکی آراسته کنند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا منطقه خراسان، دکتر محمدرضا دارابی در مراسم جشن آغاز سال تحصیلی دانشجویان در تالار رازی دانشکده بهداشت با اشاره به اینکه تفاوت حرفه پزشکی با دیگر مشاغل، ارتباط با سلامتی افراد و تلاش برای ارتقای و بهبود سلامت جامعه است، خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه باید شرایط را برای دانشجویان به گونه‌ای فراهم کنند که افرادی که از دانشگاه دانش آموخته می‌شوند در راستای اخلاق‌مداری و در جهت خدمت به مردم حرکت کنند.

وی تصریح کرد: دانشگاه محل جویش و پویش است و دانشجو باید خود را به مباحث علمی، تربیتی، اخلاقی و فرهنگی آراسته کند تا بتواند در آینده به مردم جامعه در تمامی عرصه‌ها خدمات رسانی داشته باشد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاری ۸۲۲ دانشجو در دانشکده‌های مشهد و دانشکده‌های اقماری زیر پوشش، پذیرفته شده‌اند اظهار کرد: امسال نسبت پذیرش دختران به پسران ۱٫۳ به ۱ است که نسبت به سال گذشته کاهش مناسبی داشته است.

دارابی خاطرنشان کرد: دانشجویان امروز، هدایت علمی و مدیریتی فردا این دانشگاه را برعهده خواهند داشت و باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن برای برنامه‌ریزی در کسب مدارج عالی و تحصیلات تکمیلی استفاده کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: ‌باید شرایط به گونه‌ای فراهم شود که دانشجویان علاوه بر مباحث آموزشی بتوانند در برنامه‌های پژوهشی و فرهنگی نیز وارد شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم