نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان جهان خواستار امکانات دیجیتالی بیشتری هستند

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد ۸۳ درصد از دانشجویان امکانات دیجیتالی نظیر بکارگیری فن‌آوری‌های روز در کلاس‌های درس را یکی از عوامل مهم در انتخاب دانشگاه خود می‌دانند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس یک نظرسنجی که از سوی موسسه «اکسنچر» انجام شده، چهار پنجم دانشجویان یعنی چیزی حدود ۸۳ درصد می‌گویند امکانات دیجیتالی دانشگاه نظیر استفاده از فن‌آوری‌های روز در کلاس‌های درس، دروس و کلاس‌های آنلاین، مهمترین شاخص تصمیم گیری آنها برای انتخاب یک دانشگاه محسوب می‌شود.

در این نظرسنجی که از سوی موسسه نظرسنجی و مشاوره‌ای «اکسنچر» ایرلند انجام شده، ۱۵۰۰ نفر از کشورهای استرالیا، هند، سنگاپور، انگلیس و آمریکا شرکت کردند. این شرکت‌کنندگان را افراد در شرف ورود به دانشگاه،‌ دانشجویان و افراد تازه فارغ‌التحصیل‌شده تشکیل می‌دادند. در این نظرسنجی ۷۰ درصد از پاسخ دهندگان خواستار استفاده بیشتر از ابزار دیجیتال برای آموزش و ارائه محتوای درس در دانشگاه‌ها شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی «تودی آنلاین»، «رایان اوکس» رئیس بخش آموزش موسسه اکسنچر می‌گوید: نتایج تحقیقات ما نشان داد در رقابت دانشگاه‌ها برای جذب دانشجو، ظرفیت‌های دیجیتالی نقش مهمی ایفا می‌کند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم