نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان با جهش‌های علمی فجرآفرینی کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت گفت: استقرار نظام جمهوری اسلامی را می‌توان معجزه قرن نامید که به دست توانمند امام راحل انجام شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، “مجید خزاعی” در راهپیمایی هتک حرمت ساحت مقدس پیامبر(ص) و تجدید میثاق با شهدای گمنام در جمع دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد جیرفت گفت: نظامی که سرمنشاء تحولات جهانی شد، تفکر جهانی را تغییر داد و تمام انقلاب‌هایی که در جهان اتفاق می‌افتد الگو گرفته از نظام اسلامی ایران است و انتظار می‌رود، کاخ استبداد و ظلم و ستم را در جهان ویران و نابود کند.

خزاعی تصریح کرد: استقرار نظام اسلامی در ایران جایگاه و موقعیت استکبار جهانی و قدرت‌های مستبد را در هم شکست و با رهبری مقام معظم رهبری و پشتوانه مردم و خون شهدا چشم طمع دشمنان از خاک جمهوری اسلامی برداشته شده و به دنبال این هستند که ارزش‌های اسلامی را در جامعه ایرانی کمرنگ کنند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه دشمنان نمی‌توانند به اهداف شوم خود دست یابند، توهین به پیامبر (ص) می‌کنند که ناشی از همین درماندگی و عصبانیت آن‌ها است و هر روز با ترفند جدیدی قصد دارند بین جوانان و دین اسلام فاصله ایجاد کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت خاطرنشان کرد: راه‌اندازی کانال‌های ماهواره‌ای متنوع، شبکه‌های مجازی، تبلیغ مد، بی‌حجابی و… در همین راستا صورت می‌گیرد که وظایف و رسالت ما در این مقطع زمانی بسیار سنگین‌تر از گذشته است.

خزاعی ادامه داد: دانشجویان و دانش‌آموزان باید با تولید علم و جهش‌های علمی فجرآفرینی کنند و استکبار جهانی با برنامه‌ریزی دقیق و مدون قصد دارد جوانان ما را سرگرم کارهای پوچ و بیهوده کند تا علاوه بر اینکه ما را از ارزش‌ها دور کنند، جلوی پیشرفت علمی را بگیرند.

وی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی زمانی که با وجود تحریم‌ها هر روز پیشرفت‌های علمی ما را در زمینه‌های هسته‌ای، پزشکی، هوا فضا و … می‌بینند، بیشتر مصمم می‌شوند که برای جوانان دام درست کنند.

در پایان این مراسم دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت قبور مطهر شهدای گمنام را گلباران کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم