نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان باید به ورزش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم، با اشاره به جایگاه ورزش در جامعه اسلامی گفت: دانشجویان باید به ورزش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه قم، علیرضا آقایوسفی در مراسم افتتاحیه مسابقات دو و میدانی دانشجویان پیام نور کشور که در ورزشگاه شهید حیدریان برگزار شد، افزود: در مسابقه دوی زندگی نیز افراد برای رسیدن به کمال و سعادت با یکدیگر رقابت خواهند کرد، اما در این رقابت یکدیگر را یاری خواهند کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم، هدف از برگزاری مسابقات ورزشی را تقویت اخلاق و معرفت ورزشکاران دانست و گفت: ورزشکاران باید از بستری که در مسابقه‌های ورزشی ایجاد می‌شود برای رشد و تعالی خود استفاده کنند.

آقا یوسفی تاکید کرد: رسم اخلاق و معرفت را باید از بزرگان اسلام آموخت که چگونه در شرایط دشوار به مردم مظلوم کمک کرده و از آنها حمایت می‌کردند.

مسابقه دو و میدانی دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا حسینی مشاور ارشد رئیس دانشگاه پیام نور چهارشنبه شب گذشته در سالن ورزشی ورزشگاه حیدریان قم آغاز شد.

بنابراین گزارش، میزبانی مسابقات برترین‌های نوجوانان و جوانان کشور به قم واگذار شده است و در این رقابت‌ها حدود ۱۳۰ دو و میدانی کار از استان‌های بر‌تر کشور در قم حضور پیدا می‌کنند.

استانهای چهارمحال و بختیاری، مازندران، کرمانشاه، یزد، اصفهان، مرکزی، خوزستان، تهران، اردبیل، البرز، همدان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، سمنان، زنجان، قم و فارس در این دوره از مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور حضور دارند.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا منطقه قم

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم