نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوی استکباری جنایتکاران اسرائیل حقوق بشر را لگدمال کرده است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، تصریح کرد: خوی استکباری جنایتکاران اسرائیل سبب لگدمال شدن حقوق بشر شده است.

حجت‌الاسلام عنایت‎الله شامی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه زنجان، گفت: آخرین جمعه ماه رمضان، روز قدس نامیده شده است و همه مسملمانان این روز را گرامی داشته و به خیابان می‌آیند تا نفرت خود را از اسرائیل اعلام کنند، لذا با توجه به این که این روز پس از انقلاب توسط امام خمینی(ره) نامگذاری شده است، پس از انقلاب این حرکت در کشورهای جهان اسلام اتفاق می‎افتد.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال روز قدس با حجمه چند جانبه اسرائیل به مسلمانان غزه مصادف است این روز اهمیت ویژه‎ای دارد؛ چراکه آمار کشته شدگان و مجروحان فلسطینی نشان‌دهنده درندگی اسرائیل است.

شامی خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که استکبار جهانی جزئی‏‌ترین مسئله ایران را با حربه‌های سیاسی علیه ایرانیان استفاده می‎کنند و از رعایت حقوق بشر صحبت می‎کنند درحالی که واقعی نشان دادن مسائل غیرواقعی حقوق بشر نیست.

وی اظهارکرد: مردم فلسطین درحملات شدید تکه‎تکه می‌شوند و جرم آنان مسلمان و معترض بودن است، این درحالی است دنیای غرب و کشورهایی که داعیه‌دار سرپرستی کشورهای مسلمان هستند هیچ عکس‌العملی در این زمینه نشان نمی‎دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی و مذهبی تصریح کرد: لازم است امسال به مراسم روز قدس اهتمام ویژه‎ای ورزیده شود و مسلمانان هم از نظرعملیاتی و هم بیانی در حمایت از بیت‎المقدس گام‌های محکم و استواری بردارند، زیرا جایگاه انسانیت برای اشغالگران اهمیتی ندارد و فقط به دنبال منافع شخصی و ملی خود هستند.

وی در پاسخ به این که چرا سران اسرائیل با وجود تبلیغات منفی رسانه‎ها به اقدامات وحشیانه خود ادامه می‎دهند، یادآور شد: دلیل این موضوع خوی استکباری آنان است که برای سایر افراد کرامت انسانی قائل نیستند و آنان را موجودات پست می‎دانند که نمونه‎های دیگر آن داعشی‎ها و ساقط شدن هواپیمای مسافربری اکراین است که نشان می‎دهد انسانیت در نظام استکبار جهانی وجود ندارد.

حجت‌الاسلام شامی عنوان کرد: انسانیت لگدمال شده و حقوق بشرآلت دست برای تسلط به کشورهای جهان سوم بوده است، لذا حقوق بشر در قالب نوشتار وجود دارد نه به صورت عملیاتی.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم